Augs, Kas Var Izārstēt Reimatismu Un Plikpaurību

Augs, kuru pamatā izmantojuši senie grieķi, ir ros maris jeb summeri roze – veltīta dievietei Afrodītei. Šodien šo augu sauc par rozmarīnu un tas ir izplatīts visā pasaulē.

Nesens pētījums atklāj, ka rozmarīnam ir spēja palēlināt novecošanos un tas ir lielisks antioksidants. Tas ir bagāts ar flavonoīdiem, kas stimulē asinsriti un spēcina asinsvadus. Tādejādi rozmarīns ir lielisks līdzeklis pret galvassāpēm, tas stimulē matu augšanu un var uzlabot atmiņu.

1995.gada pētījums atklāja rozmarīna īpašības un tā pielietošanas iespējas. Šis augs ir lielisks diurētiķis, kas attīra aknas. Tam ir pretiekaisuma un antibakteriāla iedarbība. Rozmarīns mazina sāpes tiem, kas cieš no deguna, ausu, kakla sāpēm un bronhīta.

Tas var ārstēt nogurumu un muskuļu sāpes, kā arī reimatismu. Kad rozmarīna ēterisko eļļu izmanto lokāli, to ir jākombinē ar neitrālu eļļu, piemēram, saulespuķu. Uzklāj šo divu eļļu kombināciju uz skartā reģiona un ļauj tai iedarboties. Vannai pievienojot rozmarīna tēju, iespējams mazināt reimatismu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...