Dabiskas Zāles Pret Grēmām, Atvilni Un Vēdera Uzpūšanos – Kuras Neizraksta Neviens Ārsts

Lasi vēl – 12 Lietas Ar Kurām Nekad Un Nekādā Gadījumā Nevajadzētu Dalīties Sociālajos Tīklos

Vai esi kādreiz pēc maltītes jutis dedzinošu sajūtu? Šis simptoms ir saistīts ar skābes atvilni. Daži cilvēki izmanto skābes neitralizētājus, lai novērstu skābes atviļņus, kas dažkārt var būt ļoti kaitinoši. Tas ir nepareizi, jo skābes atvilnis ir pazīme, ka kaut kas nav kārtībā. Šajā rakstā Tu uzzināsi, kā pārbaudīt un noteikt skābes līmeni vēderā un tās svarīgumu.

KO DARA KUŅĢA SKĀBE?
Tā kā tā palīdz gremošanai, kuņģa skābe ir ļoti svarīga. Ja nezini, kas ir gremošana, tas ir process, kura laikā tiek sadalītas uzņemtā ēdiena molekulas, kas pārvietojas un absorbējas tālāk organismā. Sadalītās molekulas tiek izmantotas enerģijai un jauno šūnu veidošanai.

Lielākoties gremošanas procesā ēdiens paliek kuņģa skābē, neņemot vērā zobus un citas organisma daļas. Kuņģa skābe sastāv no pepsīna un sālsskābes. Pateicoties mūsos esošajām parietālajām šūnām, rodas skābe.

Sākotnējā skābe gremošanas procesā ir sālsskābe. Tā var izšķīdināt baktērijas un mikrobus, kas var izraisīt infekcijas. Vēl viena lieliska funkcijas ir svarīgu minerālu, piemēram, nātrija, dzelzs un magnija, absorbēšana. Ja cilvēka organismā trūkst kāds no pieminētajiem minerāliem, var rasties nopietnas veselības problēmas.

Olbaltumvielas sadalošais enzīms ir pepsīns. Šis enzīms aktivizējas sālsskābē. Nav nepieciešams teikt, ka kuņģa skābe tiešām ir nepieciešama labai veselībai.

Skābes atviļņi visbiežāk notiek, kad kuņģa skābes ir par daudz. Skābes neitralizētāji ir risinājums, kas var mazināt tādas problēmas kā grēmas, kas neitralizē kuņģa skābi. Skābes neitralizētāja izmantošana var būt nepareiza.

“The Journal of the American Medical Association” publicēja pētījumu, kurā paskaidrota saistība starp demenci un protonu sūkņa inhibitoru antacīdiem. Lai arī cik brīdinoši tas neizklausītos, ārsti joprojām kā risinājumu rekomendēs skābes neitralizētājus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...