Ginekologi TO Jums nekad neteiks! Tas nav viņu interesēs! Iegūsti līdzekli, kas iznīcina slikto smaku, sēnīti un baktērijas!

Ikvienai sievietei pienāk laiks, kad pienāk tas brīdis, kad nepieciešams apmeklēt ginekologu un daudzas sievietes no tā izvairās, jo nevēlas doties pie cilvēka, jo tas šķiet pārāk intīmi, tomēr to ir nepieciešams pārvarēt, lai laicīgi izvairītos no dažādām un nepatīkamām sekām.

Šie ir populārākie simptomi :
Apsārtums
Pietūkums gļotādā
Dzimumorgānu nieze
Nepatīkami un smakojoši izdalījumi
Spēcīgas sāpes vēderā

Patogēnās baktērijas ir ļoti nepateicīgas ar to, ka tās var izraisīt smagu iekaisumu gļotādā, kā arī maksts iekšpusē, ko sauc par vagīnīti. Sievietēm vajadzētu saprast, ka makstī ir atrodami ļoti daudz mikroorganismi, kas var būt ļoti labvēlīga vide daudz un dažādām baktērijām, un to līdzsvars ir ļoti atkarīgs no sievietes dzīves veida, vecuma un tās olnīcām (cik tās ir veselīgas)

Lielākoties tas viss tiek skaidrots ar to, ka maksts sieniņām ir augsts glikogēna saturs un tas šo procesu tikai paātrina. Glikogēns ļoti augstākās koncentrācijās ir pielīdzināms pienskābei, kura palīdz novērst baktēriju pavairošanos tavā organismā. Un diemžēl tas var būt viens no iemesliem, kā var izveidoties slimības – īpaši makstī, kur vide ir ļoti sārmaina.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...