Fakti Par Cilvēka Radītājām Gāzēm, Kurus Jāzina Ikvienam!

Nemaz nemelo! Arī Tev ir gadījies palaist kādu nevēlamu ”gāzīti”. Tas gadās visiem – gan bērniem, gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem, gan pensionāriem! Mēs zinām, ka purkšķi ir tiešām ļoti dažādi – tie var gan ļoti smakot, gan nesmakot nemaz, tie var būt pilnīgi klusi – gan ar tiešām iespaidīgu troksni! Bet patiesībā purkšķi sevī ietver daudz vairāk – izlasi šo rakstu, lai uzzinātu ko jaunu!

Mēs purkšķinam aptuveni 14 reizes dienā!

Tas nav joks, tā ir patiesībā – tas reizēm notiek tā, ka mēs to pat nepamanām! Bet tas notiek katru reizi!

Vienas dienas laikā mēs purkšķinam tik daudz, ka ar izlaisto gaisu spētu piepildīt vienu balonu!

Ja mēs šo zinātu ātrāk, tad varētu katru reizi pirms dzimšanas dienas ballītes laicīgi piepildīt vairākus balonus, lai nav jāmokās !

Purkšķi var norādīt uz zarnu veselības problēmām!

Cilvēks purkšķina tieši tik bieži, cik tas ir nepieciešams priekš zarnām! Ja cilvēks vispār nepurkšķina, tad Jums noteikti ir problēmas ar gremošanas sistēmu! Tāpēc pat ir jāpriecājas par purkšķiem!

Purkšķu ieelpošana palīdz uzlabot veselības stāvokli!

Tas nav izdomājums – to ir apliecinājuši vairāki pētījumi! Tāpēc nākamreiz, kad sanāk sajust kādu nepatīkamu purkšķi – esiet pateicīgi, nevis nosodiet visus!

Sieviešu gāzītēm ir daudz spēcīgāka smaka!

Ir pētījums, kur tika salīdzināti sieviešu un vīriešu purkšķi – secinājums viennozīmīgs – sieviešu gāzītēm ir daudz spēcīgāks aromāts!

Šķir nākamo lapu un uzzini vēl daudz interesantu faktu!

You may also like...