Grūti Aptver, ka viņa To tiešām izdarīja… Pamatīgās nepatikšanās iekūlusies slavenā Olga Kambala

Olga Kambala, bijusī zvaigzne no televīzijas šova “Slavenības.  Šoreiz situācija ir īpaši nopietna.

Vienlaikus sportiste un personība, Olga Kambala, bija pazīstama kā sieva un dzīvesbiedre bijušajam basketbolistam un vēlāk bokserim, Kasparam Kambalam. Viņa ilgstoši piedalījās televīzijas realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, kur attēlota gan skaistā, gan rūgta dzīves realitāte.

Filmēšana notika viņu lielajā dzīvoklī Rīgas centrā, kur Olga dzīvoja kopā ar Kasparu un viņa meitām no iepriekšējām attiecībām.

Olga un Kaspars Kambalas pāri pirms kāda laika bija centrā pēc skandāla, kas izplata pār visu sabiedrību un medijsfēru. Skatītāji izrādīja asu neapmierinātību pēc slavenā “čuhņas” izteikuma, kad Olga intervijā nodēvēja mazo Latvijas pilsētu Dobeli par “čuhņu”. Šī nepārdomātā piezīme izraisīja lielu pretreakciju, uzņēmēji sāka izmantot šo izteikumu savā reklāmā, tas kļuva par sava veida sabiedrības joks un aizvainojoša attieksme pret mazo pilsētu.

Pēc šī skandāla Olga un Kaspars pameta TV šovu, taču vēlāk Olga atklāja citās intervijās, cik grūti bija tikt galā ar sabiedrības naidīgo attieksmi pret viņu. Viņa atzina, ka šāda uzmanība un negatīvā reakcija ietekmēja viņas dzīvi un prātu, un viņa nebija pārliecināta, kā turpināt savu dzīvi pēc tā visa.

Pašreizējā brīdī Kambala atkal ir uzmanības centrā, un šoreiz tas ir jauns skandāls, kas varētu būt daudz nopietnāks nekā iepriekšējais “čuhņas” incidentu. Šis jaunais notikums rada bažas un izraisa diskusijas par Olgu un viņas saistībām ar to.

Lasi raksta turpinājumu nākošajā lapā

You may also like...