Ja Jūs Vēlaties Pasargāt Savas Nieres Uz Visu Atlikušo Dzīvi, Tad Beidziet Lietot Šīs Lietas!

Viens no svarīgākajiem orgāniem cilvēkiem ir nieres, kas atrodas tieši zem ribām. Tie filtrē 120-150 litrus asiņu katru dienu, ļaujot organismam  darbotos pareizi. Tās ir svarīgas, lai uzturētu asins stabilas, novērstu palielinājumu papildus šķidrumam un atkritumus organismā. Turot elektrolītu līmeni stabilu, tie palīdz kauliem palikt spēcīgiem, ražot sarkanās asins šūnas, kā arī regulē asinsspiedienu.Tomēr mūsu ķermenis ir labi atradis neskaitāmus veidus, kā liecināt mums, vai kaut kas ir nepareizs. Tas varētu būt, izmantojot urīnu, vemšana, elpošanas problēmas vai varbūt nogurums, kas ir iemesls, kāpēc šos signālus nekad nevajag ignorēt un izvairīties no tiem.

– Zema ūdens ieplūde

Aptuveni 70% amerikāņu nedzer savu ieteicamo ūdens daudzumu dienā. Ja nav pietiekami daudz ūdens organismā, asinis kļūst koncentrētākas, un tas var izraisīt mazāku asins plūsmu, kas ietekmē nieru spēju tīrīt toksīnus no organisma. Tas noved pie toksīnu uzkrāšanos organismā, kas var radīt daudzas citas veselības problēmas.

Saskaņā ar Valsts Nieru fondu, minimālais ieteicamais ūdens ir  10-12 glāzes.

-Pārāk Daudz kofeīna

Pārāk daudz kofeīna var izraisīt hipertensiju, kas liek  jūsu nierēm pārstrādāties un sabojāties. Kofeīns ir arī saistīts ar daudzu ekspertu nierakmeņu un palielināta kalcija izdalīšanos kopā ar urīnu.

Dzeramais normālais daudzums kafijām ir 1-2 tases dienā, tā ir veselīga deva, kas varētu nodrošināt jūs ar dažiem ieguvumiem.

-Pārāk Daudz sāls

Patērējot pārāk daudz sāls, tas ļoti bojā nieres kopā ar citiem orgāniem, kas novedīs pie citām veselības problēmām. Nieres vielmaiņu 95% no pārtikas, patērē nātrijs, bet nātrija lieka uzņemšana, liks pārpūlēties orgāniem un nodot nevajadzīgu spriedzi tiem. Kas notiks, ir tas, ka jūsu nierēm būs jāstrādā smagāk, lai novērstu sāli un tas izraisīs nierēs, liekot malā un samazinot ūdens aizturi organismā, kas rada paaugstinātu asinsspiedienu.

Ieteicamā deva nātrijam nevajadzētu būt lielākam nekā tikai 5 gramiem.

Šķir nākamo lapu un uzzini pašus galvenos iemeslus, kas burtiski iznīcina Jūsu aknas. Šie ieteikumi būtu jāņem vēra ikvienam – gan mazam, gan lielam, jo nieres mums visiem ir tikai vienas!

You may also like...