Viņķele pavisam pēkšņi atzinusies par iepriekš ilgi noklusētu lietu!

Nu jau bijusī Veselības Ministre Ilze Viņķele izteicās : “Mani tiešām izraisa dusmas, liekulība un glaimi, kā arī diezgan lielus šermuļus man tas viss uzdzen un tas jau nav tāpat vien, tam visam ir savs iemesls,” viesojoties slavenajā sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” pastāstījusi Ilze Viņķele, kur negaidīti atklājusi arī kādu ļoti interesantu lietu.

“Tos politiķus nemīl itin nemaz, bet aizbrauks uz kultūras namu un, protams, tur tas puķu pušķis būs pretim. Un kā tad Tu domā, nu priekš kam? Labāk jau ir izrunāties, lai arī cik asa būtu vai nebūtu tā saruna,” savās pārdomās izteikusies Viņķele.

Tomēr ja runa iet tieši par interneta komentāriem, kur bijušās Veselības Ministres vārds cirkulēja visur, kur iespējams, pati Ilze pateikusi, ka viņa pati itin nemaz nav skatījusies internetā rakstus par sevi, jo vienkārši “nervi neturot to visu lasīt.” Savukārt par pozitīvam lietiņām un komentāriem Ilzi parasti informēja viņas draugi.

Un tieši tagad viņa ķērās klāt pašam galvenajam, ko iepriekš bija klusējusi, savādāk gar viņas vārdu atkal tiktu pārmātēti nejauki vārdi, ja vēl būtu bijusi ministre. Tā, kā vairs nav, viņa vairs nebaidījās atklāt tieši to, ko tad īsti viņa bija pārkāpusi un kāpēc to bija izdarījusi.

Tas viss notika pagājušā gada pašā nogalē, ja tas tik tiešās būtu nokļuvis sociālajos tīklos, tad noteikti atkal uz pāris dienām būtu pats galvenais iemesls, ko visiem appspriests un neviens sākumā pat tam vispār neticētu, jo visi zina, ka Viņķele taču visu dara pareizi.

Kā viņa pati stāsta : “Tas viss notika gada nogalē un man šķiet, ka ta bija pirmā diena. Atceros, ka valdības sēde beidzās ap pus desmitos vakarā un tajā dienā slimnīcā nokļuva mana tante un pat tuvs draugs. Un viss tajā brīdī “gāja pāri malām” un sapratu, ka gribu aizbraukt un iedzert to vīnu. Tieši tāpēc nolēmu pa ceļam veikalā nopirkt vīna pudeli un tieši tad sākās viss stāsts!”

Braucu mājās, zvanu vīram, raudādam stāstu, kā man gāja, eju tajā veiklā – puņķi un asaras visur. Stāvu pie kases un pēkšni saprotu, ka pie tā visa vēl es esmu aizmirsusi masku uzlikt. Iedomājaties, ja kāds vēl to būtu paspēji nofotogrāfēt, neviens tak tam neticētu, jo es taču biju tas piemērs visiem, stāsta Ilze.

Zemāk redzams viss video sižets, kurā Ilze pastāstīja vēl dažas lietiņas :

You may also like...