Pavļuts jau laicīgi brīdina iedzīvotājus : “Ja šādi turpināsies, nevaram izslēgt iespēju par Lokdaunu!”

Lai arī patreiz situācija tik tiešām nedaudz sāk uzlaboties, tomēr pirmssvētku sezonas laikā situācija atkal paliek arvien dramtistkāka, it īpaši ņemot kopējo situāciju slimnīcās, kuras atkal kļūst arvien pilnākas un pilnākas. Līdz ar to, šajā jautājumā klajā nācis arī Pavļuts, kurš viennozīmīgi izteicies, ka šādi turpinātis pavisam noteikti nedrīkst un lietas labāk būs kaut kas jādara un tas noteikti nebūs tas labākais variants, ko cilvēki vēlētos.

Jau tagad varam novērot slimīcu pārslodzi, taču uz svētku laiku situācija varētu kļūt vēl kritiskāka, kas atkal var likt domāt par dažādu ierobežošanu ieviešanu un tieši tas šajā gadījumā liek aizdomāties par to, kā tad viss īsti notiks tālāk un vai vispār varam rēķināties ar dažādiem scenārijiem, ja izpildās viens vai otrs variants. Saistībā ar to Pavļuts nācis klajā ar ļoti būtisku paziņojumu, kas svarīgi ikvienam no mums.

Viņš izteicās ļoti skaidri un nepārprotami. Ja turpmākajās dienās atkal būs situācija, ka mēs redzēsim to, ka draud nenovēršama slimnīcu pārslodze, tā kā tas bija septembrī, kad valdība pavisam savlaicīgi nespēja pieņemt galīgos lēmumus, es nevaru izslēgt varbūtību, ka mums atkal būs jādomāpar lokdaunu jeb par kādiem mājsēdes risinājumiem. Interesanti gan ir tas, ka vēl pirms pavisam neilga laika Pavļuts izteicās, ka cilvēkiem pavisam noteikti nav jāuztracas par esošo situāciju, jo pagaidām viss ir labi.

Patreizējā situācija vien norāda to, ka itin nekas vairs nav labi, ja reiz Pavļuts izteicies par to, ja situācija paliks kritiskāka, tad nāksies domāt par lokdaunu un ja tas pēkšņi norisināsies svētku laikā, kad cilvēki tam vispār itin nemaz nav gatavi, ko tad darīs iedzīvotāji? Sēdēs vieni mājās un baudīt pārpilnīgo lokdauna sajūtu, kā tas bija septembrī?

Atliek vien tikai cerēt, ka slimnīcas spēs noturēt patreizējo līemeni, lai nenotiktu pārmērīgas slimnīcas pārslodzes darbs, pretējā gadījumā, kā izteicās pats Pavļuts, cilvēkiem tik tiešām var draudēt lokdauns jeb mājsēde, kuru pavisam noteikti nevēlas neviens.

You may also like...