Kariņš : “Ja cilvēks nav gatavs vakcinēties, tad lai pats maksā tagad par Testu!”

Tieši pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt par to, ka vakcinācijas tempi esot jākāpina un tieši vakcinētajiem aizvien vairāk tiek dotas dažādas “atlaides” jeb ierobežojumu mazināšanu, kas liekas salīdzinoši negodīgi pret tiem, kuri vēl nedomā vakcinēties, vai vispār netaisās to darīt.

Tas ir tikai viens no aspektiem uz kuriem jāskatās, pavisam cits ir tas, ko tieši pēdējo dienu laikā ir izteicies Krišjānis Kariņš, kurš liek noprast, ka daudziem cilvēkiem pašiem nāksies taisīt vaļā savu maku, lai izdarītu vajadzīgās darbības, kas saistītas ar pārbaudīšanos.

Lasi vēl : Šuplinska atklāj noklusētas detaļas par Krišjāni Kariņu un atklāj reālo situāciju

Tieši pēdējā laikā Latvijā tik tiesšām sāk samazināties vīrusa izplatība. Tā rezultātā drīzumā tiks lemts vēl par jaunu ieroežojumu atcelšanu tieši tām personām, kuras būs vakcinētas, lai arī cik dīvaini tas neliktos tām personām, kuras nebūs vakcinējušās.

Pats Ministru prezidents Krišjānis Kariņš LTV raidījumam “Rīta Panorāma” atklāja vairākas nozīmīgas lietas, kuras pavisam noteikti nepatiks tiem cilvēkiem, kuri nav vakcinēti, un tas ir vairāk nekā bēdīgi…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...