Kliente cietusi un apraudājusies par Swedbank cūcisko rīcību – Nu laicīgi brīdina pārējos iedzīvotājus

Gadījumi, kad cilvēki apspriež dažādas bankas, nav nekas neparasts. Taču šajā gadījumā ir radusies kāda konkrēta problēma, kas jau agrāk izraisījusi skandālus. Diemžēl iesaistītā sieviete ir tik sašutusi un sarūgtināta, ka vēlas visas detaļas atklāt pārējai Latvijai, lai citi varētu apzināties, ar ko varētu saskarties, nonākot līdzīgā situācijā. Ir obligāti precīzi jāizpēta, kas notika un kāpēc sieviete ir tik neapmierināta ar šo konkrēto gadījumu.

Ogrē bija kāda sieviete, kurai tika piešķirts Swedbank kodu kalkulators, bet diemžēl tagad tas ir kļuvis galīgi nevērtīgs. Tā maksimālā lietderība ir kā atslēgu piekariņš vai pat Ziemassvētku eglītes rotājums. Tās darbības traucējumi ir acīmredzami un nepārprotami. Tomēr problēma rodas, ja sieviete cenšas nomainīt nolietoto ierīci, bet neizdodas iegūt jaunu. Šeit parādās un iesaistās Bez Tabu.

Pēc veselības problēmām, kas ierobežo pārvietošanās iespējas, sieviete vērsās pēc palīdzības pa bankas informatīvo tālruni. Diemžēl operatore, ar kuru viņa runāja, nebija informēta par Daigas stāvokli. Neskatoties uz šo neveiksmi, viņa saskārās ar turpmākām problēmām ar kodu kalkulatoru, kas lika viņai sastādīt oficiālu pilnvaru, ko viņa uzticēja saviem paziņām.

Diemžēl atkal aktualizējušies nopietna rakstura jautājumi, kuru dēļ ir nepieciešams pārvērtēt apstākļus. Savādi, ka juridiskais dokuments, kas iepriekš tika uzskatīts par bankai piemērotu, tagad tiek uzskatīts par nepietiekamu, iespējams, jo tas neatbilst finanšu iestādes īpašajām prasībām. Tas liek jautāt, vai tas patiesībā ir parasts notikums.

Daigai ļoti nepieciešams kodu kalkulators, lai apmaksātu ikdienas izdevumus, taču šobrīd to nevar panākt. Bankas ieteikumi aprobežojas ar jaunas pilnvaras izveidošanu vai ID kartes iegūšanu, kurai ir elektroniskā paraksta funkcija. Diemžēl neviens nevēlas piezvanīt uz māju, lai viņai palīdzētu, jo šķiet, ka tam nav pārliecinoša iemesla.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir veikusi pasākumus, lai risinātu radušos situāciju. Tagad var pieteikt mājas vizīti ID kartes izsniegšanai, novēršot nepieciešamību pēc dārga notāra ierasties mājās un sagatavot pilnvaru. Neskatoties uz šo notikumu, situācijas skartā sieviete joprojām ir satraukta un nespēj aptvert, kā šāds apstāklis ​​ir noticis.

You may also like...