Klusā slepkava jeb kuņģa vēzis! Lūk biežākie simptomi, kurus nekādā gadījumā nedrīkst ignorēt!

Kuņģa vēzis bieži vien tiek saukts par kluso slepkavu, jo tas neizrāda īpašas pazīmes, taču to parasti pamana, kad tas jau ir pamatīgi ielaists… Lai gan kuņģa vēzis ir aptuveni viena ceturtā no tā daudzuma, kas bija pirms 70 gadiem, 24000 jauni gadījumi katru gadu diagnosticēti Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja nozvejotas agri, piecu gadu dzīves ilgums ir 90 procentiem.

Bet, diemžēl, simptomi reti sastopami, līdz slimība izplatās visā kuņģī un uz citiem orgāniem. Šajā beigu posmā, vēzis vairs nav ārstējams, un piecu gadu dzīve ir tikai trīs procentiem.Un šeit nāk miljonu dolāru jautājums – kā jūs varat pārtraukt šo slepeno, kluso slepkavu, pirms tā streiko jūs?

Nu, mēs varam jums palīdzēt ar šo problēmu – jums vajadzētu apveltīt sevi ar zināšanām, mācoties riska faktorus un brīdinājuma pazīmes kuņģa vēzim.

Kuņģa vēzis var būt grūti noteicams, jo, kad simptomi beidzot tomēr rodas, tie bieži vien ir tik viegli, ka persona ignorē viņus. Saskaņā ar Amerikas Vēža Sabiedrība, šādi simptomi var liecināt par kuņģa vēzi:

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...