LIDL Beidzot atklāti paziņo algas lielumus, kādas tiek maksātas darbiniekiem Rīgā! Algas milzīgas

LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem savos veikalos un citās vietās. Viņi sola lielākas algas par vidējo nozares algu, un šis sauklis skan visapkārt jau ilgu laiku, jo tieši tas bija, kas piesaistīja lielu darbinieku skaitu. Faktiski tieši šī kampaņa ir padarījusi uzņēmumu tik populāru, jo LIDL cenšas piesaistīt darba meklētājus, stāstot, ka viņi šeit saņems lielāku atalgojumu nekā jebkur citur šajā nozarē, kas gan ir labs sauklis, klāt piesaistot cilvēku uzmanību.

LIDL Liepājas, Valmieras un Jēkabpils reģionos nodarbina aptuveni 150 cilvēkus. Savos sludinājumos viņi norāda, ka viņu darbinieki saņem algu par katru nostrādāto minūti, un tāpēc viņiem tiek maksāta ļoti precīza alga. Taču minimālā stundas alga šajās jomās ir 5,40 eiro, kas ir augstāka par vidējo likmi. Neskatoties uz to, stundas likme joprojām pieaug, jo apstākļi turpina uzlaboties un jau patreiz stundas likme varētu būt vēl lielāka, taču šoreiz laiks aplūkot uz galvenajiem sludinājumiem un algas lielumu Rīgā, kas tiešām parāda, ka algas ir iespaidīgas!

Pie tam, tiem darbiniekiem, kuri būs iesnieguši savas algas nodokļu grāmatiņas, tiek, piemērots minimālais atbrīvojums 300 eiro apmērā, taču šī summa jau ir palielināta, kas attiecīgi turpina celt esošo algas summu vēl lielāku.  Pašlaik cilvēki var jau kā minimums saņem vismaz 800  mēnesī, bet alga atkal pieaugs tikai tad, ja darbinieka apgādībā būs bērns vai vairāk bērnu. Jāpiebilst, ka, lai gan galvaspilsētā ir augstāka minimālā alga un solās maksāt vairāk nekā reģionos, alga tomēr var būt mazāka, nekā darbinieks varētu sagaidīt galvaspilsētā.

Darbiniekiem pēc trīs mēnešu darba tiek maksāta veselības apdrošināšana un citi pabalsti, kas noteikti piesaistīs daudz jaunu cilvēku darba piedāvājumam, jo ​​tas ir tik labs. Noliktavas strādnieku atalgojuma likme ir 6,60 eiro stundā, pie tam šis cipars šobrīd varētu būt jau vēl krietni lielāks, kas nešķiet daudz, taču tā ir lielāka par minimālo algu seši eiro stundā.

Lidl Latvijā jau iepriekš izsludināja vairāk nekā 1000 vakanču, un ar katru mēnesi šis skaits pieaugs, jo palielinās atvērto veikalu skaits.

You may also like...