Ļoti SVARĪGI : Vācu ārsts nosauc jaunos Koronavīrusa simptomus

Bonnas slimnīcas vācu virusoloģijas institūta vadītājs Henriks Štriks intervijā laikrakstam “Frankfurter Allgemeine Zeitung” paziņoja par jauniem koronavīrusa simptomiem, kurus ikvienam cilvēkam vajadzētu ņemt vērā un uzmanīties.

Tagad ir zināms, ka patogēns mutē un tā izpausmes laika gaitā mainās. Lai gan lielākajā daļā cilvēku ar koronavīrusu pirmajā mēnesī pēc uzliesmojuma simptomi bija acīmredzami, pat ar vieglu slimības formu, ārsti drīz sāka pamanīt, ka koronavīrusa simptomi tomēr mainās.

Kā pastāstīja konkrētais speciālists, tad klāt ir nākušas vēl divas ļoti būtiskas pazīmes, kurām pavisam noteikti vajadzētu strikti pievērst uzmanību, jo tas var liecināt, ka esat inficejies ar bīstamo Koronavīrusu. Pie tam jāņem vērā, ka to konstatē vairāk nekā 50% saslimušo.

Vairāk nekā 50% saslimušo atklājuši, ka viņiem uz kādu laiku pazūd garša un oža, savukārt aptuveni trešā daļa saslimušo saskarāušies ar ļoti smagu diareju. Ārsts uzsvēris, ka daudziem saslimušajiem nemaz nav klepus, ko līdz šim uzskatīja par vienu no galvenajiem saslimšanas simptomiem. Esiet uzmanīgi!

You may also like...