Lukašenko piespēlē Kremlim un paziņo baisus jaunumus pilnīgi visai pasaulei – Kas notiks tālāk?

Labi zināmais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko, pret kuru jau mēnesi notiek tautas protesti, ceturtdien 3. Augustā ir nācis klajā ar ļoti aizdomīgu un baisu paziņojumu piespēlējot Kremlim. Viņš paziņojis, ka Krievijas opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija saindēšana ar nervu indi, kas iesaukt par Novičok ir pilnīgākā falsifikācija un meli. To pierādot Baltkrievu dienestu pārverta saruna.

Ļoti būtiski ņemt vērā to, ka Navaļnijs ar acīmredzamām saindēšanās pazīmēm tika hospitalizēts 20. Augustā, 22. Augustā viņš jau atradās komā un tika nogādāts uz Charite slimnīcu Berlīnē. 24. Augustā ārsti nāca klajā ar paziņojumu un atklāja, ka viņš ir ticis saindēts ar holinesterāzes inhibitoriem, kas ir Novičok galvenais sastāvs.

Jau otrajā Septembrī Vācijas valdība skaidri un gaiši apstiprināja, ka opozicionārs saindēts ar Novičok grupas kaujas indīgo vielu. Šāda tipa Ķīmiskās ieroču aizlieguma organizācijas OPCW aliegtas vielas pielitošanas atstāj atstāj tiešām maz šaubas, ka aiz indēšanas stāv Krievijas varasiestādes.

Ļoti strikti jāņem verā, ka arī Vācijas Valdība norāda uz Kremli un pieprasa striktu paskaidrojumus par notikušo. Jāņem vērā, ka Vācijas valdība skaidri izteikušies, ka tas ir Novičok un viņi ar vārdiem tāpat vienkārši nebārstītos, ja tā nebūtu!

Vēl dīvaināks ir tas, ka Lukašenko, kurš pirms 9. Augusta vēlēšanām izteicās un apvainoja Krieviju un Maskavu centienos “apēst” Baltkrieviju un atņemt tās galveno suverinitāti, pret sevi notiekošo plašot kontekstā savu nostāju pēkšņi ir pilnībā mainījis, kas šķiet ļoti aizdomīgi.

Lukašenko ne vien sācis biedēt visus iedzīvotājus ar NATO un apgalvot, ka protestus valstī organizē no ārzemēm, bet tagad acimredzami ar visām pūlēm skrien aizstāvēt Krieviju, šajā gadījumā tieši par Navaļnija saindēšanu, lai gan viņam tur nav pilnīgi nekādas saistības, ja vien zem tā neslēpjas, kas vairāK.

Pašlaik atliek gaidīt, kas notiks tālāk, tomēr jāņem vērā tas, ka Lukašenko diez vai tā vienkārši ņems un atkāpsies no sava amata, tomēr pavisam vienkārši tas noteikti nebeigsies un būs gaidāmi jauni skandāli un lietas, kas traucēs šo procesu.

Avots

You may also like...