Māte Facebookā apstiprināja draudzību ar nezināmu vīru, pēc pāris dienām notika milzu traģēdija

Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkliem un modernajām tehnoloģijām. Ja mūsdienās Tu neesi sociālajos tīklos, cilvēki pat spēj aptvert iespēju, ka Tu nemaz neesi īsts, vai arī tavs vārds nav īsts un visbeidzot, iespējams, Tu vienkārši ko slēp.

Pašlaik ir tik daudz sociālo tīklu vietnes, ka ikvienam ir iespēja izvēlēties, kurā pievienoties, tomēr pati populārākā ir tieši Facebook. Tomēr internets sevī ietver arī lielu daļu ļaunuma un briesmas.  Visielākās briesmas ir tad, ja cilvēki sāk atzīmēt savas trašanās vietas, vai attēlus ar saviem bērniem.

Tu nekad nevari zināt, kas patiesībā ir otrā pusē aiz ekrāna. Slavenā vietne “VIRAL HATCH” pavisam nesen padalījās ar ziņu, kas ļoti daudziem vecākiem liks aizdomāties par viņu aktivitātēm sociālajos portālos, it īpaši Facebook.

Konkrēto ierakstu biju veikusi bijusī valsts iestādes augsta ranga amatpersona. Iesākumā kāds pavisam nepazīstams vīrietis Tevi pievieno savam draugu lokam un tad notika sekojošais.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...