Notikusi milzīga nelaime slavenās Ramonas Petravičas ģimenē

Protams, ka katram ir savas bēdas, taču šajā situācijā savu lielo sāpi izteikusi arī Saeimas deputāte Ramona Petraviča, kura ļoti labi zināma visā Latvijā. Šoreiz gan noticis, kas īpaši nepatīkams, par ko tad viņa vēlējusies pastāstīt arī pārējiem. Kas īsti notika un kāpēc viņa par to nekavējoties momentā izteikusies? Palūkosim sīkāk!

Bēdīgā notikumu pavērsienā Saeimas deputātei Ramonai Petravičai mierīgā mūžībā nācās atvadīties no sava lolotā kaķu biedra Patrika. Par šo smeldzīgo atgadījumu stāsta publikācijā «Privātā Dzīve» publicētais Edgara Orlova raksts «Viņš ieņēma jaunākā bērna vietu manā sirdī.

Pēc Ramonas teiktā, viņas 11,5 gadus vecais Dons Sfinkss vārdā Patriks ilgu laiku cīnījās ar vairākām ādas problēmām. Tomēr, cītīgi pieliekot pūles, saimniekiem izdevās kaķi veiksmīgi ārstēt un izglābt no šīm kaitēm.

Notikumi šoreiz risinājās strauji. Kaķim tika diagnosticēts audzējs, tikai atklājot, ka tas ir vēzis. Tika veikta ķirurģiska procedūra, un ar nepacietību tika gaidīti pārbaužu rezultāti, cerot uz pozitīvu iznākumu. Tomēr šajā gaidīšanas periodā visā radījuma ķermenī sāka parādīties mezgliņi.

Petraviča uzsver milzīgās sāpes, ko rada audzēja straujā attīstība, jo tā būtība visiem palika nenotverama. Katra aizejošā diena tikai padziļināja to apkārtējo noslēpumu.

Neskatoties uz vairākiem mēģinājumiem meklēt kaķi ārstēt dažādās klīnikās, galu galā tika noteikts, ka viņa stāvoklis ir neārstējams. Pēc pārrunām ar veterinārārstiem mēs saskārāmies ar grūtu lēmumu par Patriku eitanāziju.

You may also like...