Paziņotas baisas vēstis! Māte savu mazo dēlu no prāmja nometusi speciāli! Izmeklētāji atklāj notikušo

Sabiedrība pauž stingru nosodījumu par traģisko incidentu, kurā iesaistīta māte, kura tiek apsūdzēta par sevis un septiņus gadus vecā dēla izmešanu no prāmja “Stena Spirit” tā reisa laikā starp Poliju un Zviedriju.

Gdaņskas prokuratūra atklājusi jaunu informāciju, kas atklāj grūtībās nonākušās mātes satraucošo situāciju. Ceturtdien, 29. jūnijā, bīstamā situācijā nokļuva kāds poļu zēns un viņa māte, iekrītot Baltijas jūrā Gdaņskas apkaimē Polijā un Karlskronas apkaimē Zviedrijas dienvidos, neilgi pēc plkst.16.

Pēc glābēju, tostarp NATO spēku, izvietošanas, izmantojot gaisa un jūras līdzekļus, 36 gadus vecā sieviete un viņas dēls tika veiksmīgi izglābti no ūdens. Pēc neilga laika viņi tika nogādāti Zviedrijas klīnikā, kur viņiem tika sniegta medicīniskā palīdzība. Tiek ziņots, ka abu personu stāvoklis ir stabils.

Saskaņā ar jaunāko informāciju, ko ieguvis vācu laikraksts BILD, atklājies, ka vairākas nedēļas pirms šiem incidentiem daudzas varas iestādes bija pielikušas saskaņotas pūles, lai atrastu Paulīnu S. un viņas dēlu Lehu. Diemžēl, neskatoties uz viņu labākajiem mēģinājumiem, viņi nespēja atrast nevienu no viņiem.

Varas iestādes pauda bažas par 36 gadus vecās sievietes garīgo labsajūtu. Viņu bažu iemesls bija viņas vienīgā atbildība, rūpējoties par savu dēlu, kuram bija smaga autisma izpausme, kā arī citi apstākļi. Psiholoģiskā spriedzes pārņemtā sieviete vairs nespēja tikt galā.

Notikums, kurā māte izmeta savu 7 gadus veco dēlu no prāmja, guvis jaunu informāciju, izmeklētājiem iedziļinoties šī traģiskā notikuma apstākļos un motivācijā.
Publicējis 2023. gada 7. jūlijā, publicējis Oskars Andersons
Nākamais

Notikums, kurā bija iesaistīta māte, kura, iespējams, izmeta savu septiņus gadus veco dēlu un pēc tam arī sevi no prāmja “Stena Spirit”, kas reisā starp Poliju un Zviedriju, ir izraisījis plašu sašutumu.

Nesenie Gdaņskas prokuratūras atklājumi atklāj satraucošos apstākļus, kas saistīti ar mātes izmisīgo rīcību. Gan māte, gan viņas dēls, cēlušies no Polijas, traģiski iegrimuši Baltijas jūrā, tieši starp Gdaņsku Polijā un Karlskronu Zviedrijas dienvidos, neilgi pēc plkst.16. ceturtdien, 29. jūnijā.

Kad tika uzsākta glābšanas operācija, kurā bija iesaistīta dažādu organizāciju, tostarp NATO spēku, palīdzība ar gaisa un laivu palīdzību, 36 gadus vecā sieviete kopā ar dēlu tika veiksmīgi izglābta no ūdens. Abas personas nekavējoties tika nogādātas Zviedrijas klīnikā, kur viņiem tika sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība.

Saskaņā ar jaunākajiem vācu laikraksta BILD ziņojumiem ir atklāts, ka nedēļu laikā pirms šiem incidentiem vairākas varas iestādes pielika lielas pūles, lai atrastu Paulīnu S. un viņas dēlu Lehu. Diemžēl, neskatoties uz viņu pūlēm, nevienu no viņiem nevarēja atrast.
Turklāt jau ir noteikts, ka šīs valsts skolās mobilie tālruņi būs aizliegti.
Turklāt svarīgi ņemt vērā sinoptiķu jaunākās prognozes par jūlija mēnesī gaidāmajiem laikapstākļiem.

Pamatu bažām radīja 36 gadus vecās sievietes garīgā labklājība. Viņa atklāja, ka ir pilnībā atbildīga par sava dēla audzināšanu, kurš cita starpā cieta no smaga autisma gadījuma. Šo apstākļu smagums ietekmēja viņas psiholoģisko stāvokli, padarot viņu nespēju ilgāk tikt galā.

S. apmēram pirms gada pārcēlās no Gdaņskas. Sākotnēji viņa īslaicīgi dzīvoja Gdiņā, kas bija prāmja izbraukšanas vieta. Pēc tam viņa pārcēlās uz savdabīgo Sopotu, bet 2023. gada aprīlī viņa pārcēlās uz mazo iekšzemes pilsētu Grudziondzu.

Kā liecina darbinieka paziņojums BILD, atklājies, ka atbildīgie izmeklētāji ir veiksmīgi rekonstruējuši situāciju un atklājuši, ka vairākas iesaistītās personas šobrīd nav reģistrētas jebkādā oficiālā statusā.

Kā informēja Sopotas pilsētas administrācijas pārstāve Izabela Heidriha, ģimenes tiesa izšķirošo spriedumu pieņēma 2023. gada februārī. Spriedums noteica, ka 36 gadus vecajai sievietei ir ļoti nepieciešama tūlītēja psiholoģiskā palīdzība, kā ziņo Polijas laikraksts. “Fakts”.

Tomēr nez no kurienes Paulīna S. pazuda bez vēsts!

Kā pastāstīja kāda Grudziondzas amatpersona, kas runāja ar BILD, notikumu analīze, kas noveda pie negadījuma, liecina, ka māte sākotnēji bija slēpusies un rūpīgi izstrādājusi plānu, kā visu izbeigt.

Pamatojoties uz Zviedrijas izmeklētāju nopratināto personu sniegtajām liecībām, atklājās, ka brīžos pirms incidenta Paulīna S. šķita mierā, gozējās saules gaismā līdzās savam dēlam Leham. Tomēr pēkšņā notikumu pavērsienā 36 gadus vecā sieviete pēkšņi piecēlās no sava sēdekļa un sāka mest dēlu pāri margām, pēc tam sekojot piemēram, pati lecot.

Kā norāda Gdaņskas prokuratūras pārstāve Gražina Vavryniuka, kā citēts portālā BILD:

Mūsu pašreizējā izmeklēšana ir saistīta ar apzinātu pārkāpumu un no tā izrietošajām sekām. Mēs rūpīgi cenšamies izmantot visus pieejamos ceļus, lai noskaidrotu faktorus, kas veicināja šī nozieguma rašanos.

You may also like...