PVO ir nācis klajā ar ļoti būtisku brīdinājumu ikvienam saistībā ar koronavīrusu

Patreizējā situācija paliek arvien nopietnāka un tagad Pasaules Veselības organizācija ir nākusi klajā ar ļoti svarīgu un būtisku paziņojumu, jo tas ir jāzina ikvienam cilvēkam. Pie tam jāņem vērā, kas ar šo informāciju jārēķinās ikvienam cilvēkam, jo tas tiešām ir svarīgi.

Pasaules Veselības oganizācija (PVO) nākusi klajā ar reālu brīdinājumu ikvienam, ka pašlaik nav nekādu oficiālu pieradījumu, kas skaidri parāda un liecina, ka ar jauno koronavīrusu inficētie cilvēki iegūst imunitāti, kura spētu pasargāt no atkārtotas inficēšanās.

Līdz ar to, tā dēvēto imunitātes pasu izsniegšanu var veicināt tālāku pandēmijas izplatību un neviens pašlaik nevar būt drošs vai inficētais pēc izārstēšanās atkal nevar inficēties no jauna. Tieši šī iemesla dēļ ikvienam, kas izārstējas arī jāievēro visi noteikumi.

PVO oficiāli paziņojis, ka nav konkrētu pierādījumi, ka ļaudis, kas atkal atlabuši no Covid – 19 un kuriem ir antivielas, būtu pasargāti no otras inficēšanās, sacīts paziņojumā

Tāpēc ikvienam šī informācija jāuztver īpaši būtiski, jo pagaidām nevar zināt, vai šie cilvēki var inficēties atkal, līdz nebūs noslēgts pētījums. Sargiet sevi un ievērojiet noteikumus.

Avots

You may also like...