Redz, kā patiesībā tiek taisīti pelmeņi! Vienkārši pretīgi, Tu tos vairs diez vai ēdīsi!

Pēdējā sastāvdaļa ir īpaša, jo rada iespaidu, ka gaļa ir īsta. Alternatīvi olu pulveri ievieto lētos pelmeņos. Pēc tam pievieno karaginānu, modificētu cieti un fosfātus, kas pienenei palielina svaru un padara gaļu mitru.

Viena no lēto pelmeņu svarīgajām sastāvdaļām ir etiķa pastiprinātājs, kas nav aizliegts, taču tam ir jāievēro noteikts standarts, kuru nekad nevajadzētu pārsniegt. Veikalos atrodamie pelmeņi var saturēt konservantus, garšas pastiprinātājus un citas vielas, kas padara tos patīkamākus, nekā patiesībā ir.

Pirmo klasi aizstāj ar otro pakāpi, kas ir zaļāka. Lai masu atvieglotu, izmantojiet titāna dioksīdu E171, kas ir arī zobu pastā. Šī viela mīklai piešķir olbaltumvielu, bet var izraisīt arī vēzi. Darbnīcā vienā stundā var izgatavot 100-200 klimpas. Tie var izpausties dažādos veidos, kas ir svarīgs faktors. Likums nosaka, ka pelmeņiem jābūt 60% gaļas uz 40% mīklas. Bet ražotāji bieži samazina šo attiecību pret hanteles formu. Kaut arī blaugznas ir mazas, plašās malas rada ilūziju, ka tā ir liela.

Izvēloties pelmeņus, apskatiet tos, kuriem nav izspiestu malu. Lai gan pildījumu var samazināt uz mīklas biezuma rēķina, šis faktors ir nozīmīgāks. Ja mīkla nesadalās un pēc vārīšanas ir elastīga, tā ir laba kvalitāte. Vai labāk – pavisam atteikties no veikaliņu pelmeņiem. Pagatavojiet to pats, lai arī tas būs dārgāks, taču jūs zināt, ka pelmeņi būs kvalitatīvi.

Video, ja esat nervozs, neskatieties labāk:

LASI VĒL : Maksims Galkins pavada dienas kopā ar savu sievu. “Cerību vairs nav!” Nepatīkamā diagnoze ir apstiprinājusies

You may also like...