Šī Hārvardas Testa Precizitāte Ir 97% – Rūpīgi Aplūko Visas Bildes Un Izvēlies Sev Visbailīgāko!

Mūsu zemapziņa slēpj daudz vērtīgas un interesantas informācijas par mums. Ar psiholoģijas testu palīdzību mēs varam saņemt atbildes uz mums interesantiem jautājumiem. “Ala, kura tevi visvairāk baida, ir tev ļoti nozīmīga,” apgalvoja reiz rakstnieks Džozefs Kempbels.  Šī apgalvojuma pareizību apstiprina mūsu šīs dienas tests.

Lietas būtība pavisam vienkārša: uzmanīgi jāapskata visi 6 attēli un jāizvēlas viens – tas, kur ieeja šķiet visbiedējošākā.

Šī izvēle atklāj svarīgas tava rakstura iezīmes un norāda un dažām personības īpatnībām.

Ieeja Nr. 1
Pārsteidzoši, taču tas, ka tevi visvairāk biedē pamesta māja, raksturo tevi kā spēcīgu personību. Tu esi tas, kurš neizpušķos īstenību, tas, kuru var saukt par intelektuālu analītiķi.

Taču tev ir grūti parādīt savas emocijas. Bailes no plikām sienām liecina par emocionālu barjeru starp tevi un cilvēkiem. Dziļi sevī tu alksti tā, no kā tik ļoti baidies – attiecību, pie tam romantisku, un vienkārši draudzīgu.

Ieeja Nr.2
Bailes kāpt lejā nezināmajā liecina par to, ka tu esi brīva personība, kura visvairāk bīstas zaudēt neatkarību. Tu baidies nezināmā un nāves. Par galveno vērtību tu uzskati veselību. Vairāk pievērs tai uzmanību – lieto pareizu uzturu, nodarbojies ar sportu, tas palīdzēs atgūt dvēseles līdzsvaru.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...