Igaunijā fiksēts pirmais koronavīrusa gadījums! Saslimušais ieradies no Rīgas ar autobusu

Trešdien tiek apstiprināts pirmais jaunā koronavīrusa gadījums Igaunijā, paziņoja amatpersonas. Pacients Igaunijā ieradās ar autobusu no Rīgas, neizmantojot gaisa vai jūras transportu. Delfi.ee ziņo, ka inficētā persona ir Irānas pilsonis ar pastāvīgu dzīvesvietu Igaunijā. Trešdienas vakarā viņš komandējumā no Irānas atgriezās Igaunijā.

Kā vēsta Igaunijas plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz sociālo lietu ministru Tanelu Kuku, pats inficētais vīrietis izsauca neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķus Tallinas autoostā. Viņš tika ievietots infekcijas slimību klīnikā.

Kā vēsta igauņu portāls delfi.ee, Irānas pilsonis Rīgā ieradies ar lidmašīnu no Turcijas. Vīrietis ieradās Rīgā pulksten 11.09, pēc tam ar autobusu uz Tallinu devās pulksten 14.30, ieradās pulksten 18.30.

No Rīgas uz Tallinu viņš devās ar autobusu Lux Express, kurā atradās vēl 23 cilvēki. Viņu veselības stāvoklis tiks uzraudzīts, un visiem pasažieriem ieteicams palikt mājās un izvairīties no sociāliem kontaktiem. Arī slimā vīrieša meita atradās autobusā. Tomēr, kas vēl ir zināms?

Lasi vēl : Lūk, kas tagad patiesībā notiks ar Kristīni Misāni pēc nonākšanas Latvijā

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...