Burgerā atrod Spermu!!

Iedomājaties to brīdi, kad visu dienu skraidāt apkārt izsalkumā, un tad beidzot pienāks tas brīdis, kad varat nobaudīt savas pusdienas, tomēr lai cik pretīgi un dīvaini tas nebūtu, jau tā lielajā izsalkumā diez vai jūs turpinātu ēst šīs lietas izlasot šos reālos notikumus!

big_mac

Tātad sieviete vārdā Liza Makdovela, kura ir 31 gadus veca Mičiganas iedzīvotāja, nolēma ar saviem draugiem pēc garas dienas  iegriezties vietējā Mcdonaldā un iekost, jo pēc viņas sacītā viņa bijusi ļoti izsalkusi. Viņa pasūtīju McPollo hamburgeru un tālākais izrādījās arī pretīgākais.

Atrod-burgera-SPERMU-2

Sākot ēst hamurgeru viņa sajutusi, ka tajā ir ļoti daudz majonēze, jo viss bijis šķidrs. Tomēr, kad viņa nogaršoju vienu pašu majonēzi, viņa saprata, ka tā pavisam noteikti nav tikai majonēze..

mcpollo

Liza nemeloja un uzreiz pateica, ka viņai ir aktīva seksa dzīve kopā ar savu vīru, tāpēc viņa ļoti labi un skaidri zina, kā garšo sperma.  Un kad viņa nogaršoja majonēzi, garša šķita pazīstama, kas viņai izraisīja ļoti sliktu dūšu.

mcdonalds

Liza uzreiz ķērās vērsim pie ragiem un momentā pasauca menedžeri, kurš visus apvainojumus, protams noliedza. Tāpēc Liza nekavējoties zvanīja attiecīgajam dienestam un attiecīgais dienests pārbaudīja burgeru un majonēzi, kas tajā atradies. Analīzēs atklājies, ka Lizai bijusi taisnība – Šī majonēze bijusi nekas cits, kā Divu vīriešu sperma…

4802501313_747c54da8d_b

Viss jau itkā bija kārtībā, tomēr Liza pēc pāris dienām pamanīja spēcīgu apsārtumu savā mutē, kā arī uz savām lūpām.  Ar katru dienu tas kļuva lielās un lielāks, līdz Liza aizgāja pie ārsta un atklājās, ka viņai uzmetušās herpese. Pie tā viņa protams vaino Mcdonaldu.

angus-deluxe

Mcdonald menedžeris atlaida abus darbiniekus un diemžēl tā vietā, lai atvainotos, viņš tikai papurināja galvu un pateica, ka viņi nav spējīgi izsekot tam, ko dara katrs mūsu darbinieks. Toties nākotnē viņi centīsies nākotnē atrast darbiniekus, kuri savus pienākumus veiks tā, kā tas ir nepieciešams, nodrošinot daudz rūpīgākas darba intervijas, teica Liza.

You may also like...