Šī Mamma Redzēja, Ko Dīvainu Apkārt Savas Meitas Kaklam. Ja Tu Pamani Šo Arī Savam Bērnam, Nekavējoties Dodies Uz Slimnīcu!

Mūsdienās, resnums bērniem ir liela problēma,jo statistika paliek arvien lielāka un lielāka katru gadu. Šī situācija ir graujoša,jo daudziem bērniem un pusaudžiem pieaug risks iegūt 2.tipa diabētu. Es jums pastāstīšu mazas meitenes stāstu, kura sirgst ar 2.tipa diabētu. Šīs meitenes vārds ir Pantēra un viņa saprata patiesību par viņas kaiti, kad viņa bija tikai 14 gadus veca. Tur bija daži simptomi, kas signalizē par diabētu. Viņa bija izslāpusi, viņai bija galvassāpes un dažas garastāvokļa maiņas.

Diemžēl, šīs nebija vienīgās diskomfortablās lietas, kuras viņa sajuta. Pantēra arī sāka iegūt kaut ko neparastu, kas bija  dīvains, tumšs riņķis apkārt viņas kaklam. Sākumā viņas māte to nodomāja, ka viņa vienkārši nebija kārtīgi nomazgājusies, bet patiesība lika atklāt meitas diagnozi.

Kamēr daudzi cilvēki domā, ka tumšais riņķis ir tikai netīrumi, patiesībā tā ir brīdinājuma zīme par 2.tipa diabētu.

Ārsti paskaidro, ka šis tumšais riņķis ir zīme, ka jūsu ķermeņa insulīns nestrādā pareizi. Lielākajā daļā gadījumu tā ir zīme, ka šis ir simptoms, kas liecina par 2.tipa diabētu, kas nozīmē veidu, kā jūsu ķermenis pārstrādā cukuru.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...