Šis Miljardieris Nopirka Vienu No Lielākajām Pasaules Lidmašīnām Un Uzlaboja To Par 600$ Miljoniem. Tas Ir Jāredz!!

Šajā lidmašīnā ir atrodamas 12 istabas, kuras nav tikai parastas istabas. Katra istaba nedaudz atšķiras, tomēr interesanti ir tas, ka katrā istabā ir kāds elements – galds, sienas līstes, dīvānu un krēslu apdare, kuri ir darināti no zelta. Un ne jau apzeltīts, bet gan tieši veidots no tīra zelta. Lidmašīnā ir vairāk kā 20 televizori, kuri galvenajam lidmašīnas īpašniekam ziņo par notiekošo viņa biznesa lietās un citos jautājumos, taču arī tas nav viss. Lidmašīnā ir 2 milzīgas virtuves, neliels bārs, un pat džakūzī. Vai spējat iedomāties, ka jūs veicat pārlidojumu un tā laikā sēžat džakūzī? Droši vien liksies neiespējami, taču nauda dara savu.

1

Katra istaba ir apmēram 20 – 30 kvadrātmetrus liela.

2

Nav saprotams kāpēc lidmašīnā miljardieris vēlējies izbūvēt tik daudz guļamistabu

3

Sava personīgā konferenču zāle – pamatu pamats, lai pārlidojumu laikā varētu pārspriest jaunākos notikumus biznesa pasaulē.

4

Neliela atpūtas telpa. Šāda paskata telpas lidmašīnā nebūt netrūkst.

5

Kārtējā istaba, kura izskatās pēc neliela biroja telpas.

7

Ja nav gana pietiekami ar privāto konferences zāli, tad palūkojieties uz pusdienu galdu, kurā var sasēties līdz par 14 cilvēkiem, diezgan iespaidīgi vai ne ? Pie tam jāņem vērā, ka šādas zāles lidmašīnā ir veselas divas. Vai nav pārlieku liela greznība?

8

Kārtējā luksus istaba

9

Un vēl viena…

10

Un vēl viena…

11

Šādu telpu lidmašīnā netrūkst. Diemžēl nav parādītas bildes no otrā stāv, jo tur esot zona, kuru neesot atļauts rādīt, pat ne grafikas ziņā. Tāpat šeit nav parādītas virtuves un citas telpas, bet pēc redzētā var spriest. Ka šeit kāds ļoti mīl greznību. Tomēr vai tas ir tā vērts? Samaksāt 600$ miljonus par lidmašīnas iekšējā interjera maiņu, lai tikai pats justos ērti. Protams, ka katrs dara ar savu naudu, ko vēlas – taču šis ir kaut kas vienreizējs!

 

You may also like...