Šis Vīrietis Uzbūvē Super Unikālu Mājiņu Kokā – Labāku, Par Visām, Kuras Mēs Iztēlojāmies Bērnībā!

Gandrīz mēs visi kādā savas dzīves posmā esam sapņojuši par mājiņu kokā. Bet ne vienmēr šī bērnības fantāzija pazūd ar vecuma pienākšanu. Attiecīgi, Imgur lietotājs ArborCasa, saņēma pieprasījumu uzbūvēt koka mājiņu. Viņš klienta sapni padarīja par realitāti. Bet viņš ar to neapstājās. Šis lietotājs saņēma vēl vienu pieprasījumu, un šis klients vēlējās dzīvot ozolā, kuram bija trīs stipri stumbri.

Īpašums atradās kalna nogāzē, tāpēc vieta, kur atradās koks, arī nebija plakana. Apbūvējamā vieta bija 26 pēdas virs zemes.

Virvju kāpnes nebija labākais veids, kā tikt augšā, it īpaši tāpēc, ka koks bija tik augsts. Koks bija kalna pusē, un ieejai vajadzētu būt vieglāk pieejamai. Daudz vairāk darbs bija nepieciešams.

Šajā gadījumā tilts bija nepieciešams, tāpēc ArborCasa uzlēja cementa pamatus – četrus pēdas dziļus un vienu pēdu platus, ievietojot balsta enkurus vēl mitrā cementā.

Pagāja daudz laiks, un tika izmantoti 4×6 pēdu dēļi, dažādi kronšteini, stiprinājumi un skrūves, lai izveidotu visu atbalsta sistēmu, rāmi.

No šejienes var redzēt, cik liela ir augstuma starpība. Tiešām daudz cements bija jāizmanto, lai izlieto betona pamatu šajā pusē.

Kad tilts bija pabeigts, ArborCasa varēja beidzot pievērsties pašai koka mājiņai.

Tā kā mājiņa tika celta vīna valstī, tika izmantotas izjauktas vīna mucas kā margas. Šeit var redzēt betona pamatus – tie ir aptuveni piecas pēdas gari virszemes, divas pēdas plati, un četras pēdas zem zemes.

Balstošie stabi un pamati ir nostiprināti ar 5/8” armatūru.

Abas tilta sijas bija nepieciešams speciāli pasūtīt. ArborCasa strādāja viens, tāpēc viņš izmantoja trošu un virvju sistēmu, lai varētu piepacelt un novietot katru siju kā nepieciešams.

Viņš arī gribēja pārliecināties, ka tilts ir pietiekoši augsts, lai zem tā varētu izbraukt automašīnas.

Tākā koks līdz ar vēju varēja kustēties, lai izvairītos no kādiem bojājumiem, ArborCasa izstrādāja bīdāmus mehānismus.

4×6 pēdu dēļi tika izmantoti, bija apstrādāti ar spiedienu, un nodrošināti, lai tie varētu slīdēt pa šo mehānismu.

Tālāk, grīdas dēļi tika pievienoti. Klājs sākotnēji bija plānots 12×16 pēdas, bet ArborCasa to palielināja par divām pēdām, lai tas būtu plašāks.

Klājs tika pabeigts! Viņš varēja arī šeit apstāties, un tas tāpat izskatītos lieliski!  Tagad bija laiks sākt veidot visu rāmi pašai mājai!

Pati koka mājiņa būs astoņas pēdas plata, un 12 pēdu gara, bet tā kā visa pamatne tika uzbūvēta 2 pēdas lielāka, tad ap pašu mājiņu varēja uzbūvēt arī ”balkoniņu”. Jums tik būtu jāizvairās no zariem, kamēr pārvietojaties pa balkoniņu.

Kad mājiņas sienas tika pabeigtas, šī koka mājiņa sāka ieņemt vajadzīgo formu. Nākamais solis : jāsāk apšuvuma darbi.

Koka mājiņai arī bija jābūt ūdensdrošai, un ar logiem.

Apdares un durvju apšuvumi arī tika uzstādīti. Lai izvairītos no tā, ka iekšā tiek kukaiņi un lietus, koka zari nevarēja tikt iebūvēti mājiņā, un celtniekam bija nepieciešams kaut ko darīt, lai izvairītos no tā.

Jumtiņš virs ieejas tika uztaisīts dekoratīviem nolūkiem.

Viņš nosiltināja griestus, grīdu un sienas. Noklāja tās ar kokskaidu plātni. Priedes dēļi arī bija labs materiāls.

Šai koka mājiņai arī tika pievilkta elektrība, ūdens, telefons, kabelis, internets, un sienās iebūvēti skaļruņi. Paskataties uz pabeigto apdari!

Tik tīri un skaisti.

Logi deva labu noskaņu.

Pabeigta šī mājiņa izskatījās satriecoši.

Tā arī labi iekļāvās kopējājā ainavā!

Skats no lielākā loga bija īpaši skaists.

Kurš gan negribētu atnākt uz šejieni, lai aizbēgtu no visa pārējā?

Mēs nevaram palīdzēt, bet paskaties uz šo mājiņu ar skaudību. Tā ir koka mājiņa ar elektrību, ūdeni un internetu. Kurš vēl grib tādu?

Dalies ar šo fantastisko mājiņu ar visiem saviem draugiem!

You may also like...