Swedbank negaidīti nāk klajā ar būtisku paziņojumu klientiem

Izrādās, ka Swedbank ir notikusi kāda pamatīga ķibele un diemžēl vairāki cilvēki piedzīvojuši pamatīgu izbīli un nepatiku pret notikušo situāciju. Izrādās, ka otrdien bankomātā tirtdzniecības centrā Damme cilvēki izņēma konkrētu naudas summu, taču reāli bankomāts iedeva mazāk. Šādi aģentūrai LETA paziņoju banku mediju attiecību galvenais vadītājs Jānis Krops, paziņojot, ka situācija, protams nav patīkama.

Viņš paskaidroja, ka notikuma dienā bija vairāki gadījumi, kad Swedbank bankomāts, kas atrodas tirdzniecības centrā Damme (Imantā), klientiem 20 Eiro vietā tika izsniegti tikai pieci Eiro. Tāpat viņš paziņoja, ka bankomāts jau ir noslēgts un tehniskie cilvēki jau strādā, lai esošo situāciju vērstu par labu un tādas kļūdas vairs neatkārtotos.

Krops sacīja : “Visiem tiem cilvēkiem, kurus skāra konkrēta problema, nauda tiks atskaitīta atpakaļ uz kontu un viss būs kārtībā.” Vairāki cilvēki jau esot iesnieguši pretenzijas bankai par šo problēmu. Krops gan ieteica rakstīt vēstuli internetbankā, jo tā būšot ne tikai ātrāk, bet arī nauda tiks atgūta teju vai uzreiz.

Viņš izteicās, ka bankomāta kļūda skāra arī citu banku klientus, kuri izņēma savu naudu. Konkrētajiem cilvēkiem olbigāti jāsazinās ar savu banku un jārisina esošā situācija, lai atgūtu naudiņu.

Swedbank pārstāvis izteicās, ka šādi gadījumi notiek ļoti reti. Tomēr tiks veiktas tehniskās pārbaudes un pēc tam tiks uzzināta, kas tad īsti bija par vainu un kāpēc radās šāda tipa problēma, kas ikdienā nav parasti sastopama.

Šī iemesla dēļ, pēc naudas izņemšanas no bankomāta, drošības pēc vienmēr vajadzētu pārskaitīt vai naudas summas ir izdota tadā apmēra, kādā pieprasījāt.

LASI VĒL :  Eksplutācijā, nu tad beidzot ir ticis nodots pirmais LIDL veikals Latvijā! Redz, kur tas atrodas

Avots

You may also like...