Tiek izplatīts nopietns brīdinājums par postošu sniega haosu un nežēlīgu aukstumu

Pašlaik pasaule piedzīvo ne tikai pandēmiju un tās izrietošās sekas, bet nu jau arī aukstumu un sniega haosu dažādās pasaules vietās. Ļoti pamatīgu snigšanu tieši pēdējās dienās ir piedzīvojusi Kašmiras reģions Indijā, kur ir izsludināts pat lavīnas brīdinājumi, tomēr ar to viss tikai sākas!

Milzīgas un biezas sniega segas skārušas arī daudz citas pasaules valsti un rodas jautājums par to, vai kas līdzīgs var notikt un norisināties arī Latvijā un tās teritorijā? Laiks par to uzzināt, jo ziema vēl nekur nav beigusies, tieši pretēji, vēl tikai sāksies.

Pie tam jāņem vērā tas, ka pastiprinātā snigšana Indijas reģionā Kašmirā turpinās jau vairākas dienas, pilnībā paralizējot satiksmi, jo sniegs ir tik daudz, ka sniega tīrītāji fiziski neko vairs nevar izdarīt un ar to nekas vēl pat nebeidzas.

Tiek ziņots, ka Kašmīras reģiona galvenā pārvalde jau ir aicinājusi cilvēkus, kuri mitinās reģionā, kur var notikt iespējamās lavīnas, neriskēt ar savām dzīvībām un noteikti neiziet ārā no savām mājām, lai maksimāli masinātu iespējamos riskus.

Ļoti līdzīga, bet ne tik ļoti dramatiska situācija ir Maskavā, ļoti pamatīgi sasnidzis ir arī Spānijā, Lielbritānijā, Vācijā un pat Austrijā.

Tomēr Amerikas Savienoto Valstu, Vaiomingā lielie meža iemīnieki pat nebaidās doties uz slidenajiem ceļiem, lai vienkārši “palūkotos” uz automašīnāt, vai pat tās palaizīt.

Dzīvnieki šādā veidā ziemā mēdz rīkoties, jo var sagaršot sāli, kas ticis kaisīts uz visiem apledojusajiem ceļiem un pārējām vietām.

Arī dabas parkā Ķīnā par sniegu priecājas panda, savukārt Lielbritānijā par to izskatās, ka neiebilst arī citi dzīvnieki.

Arī Latvijā tiekot solīts diezgan liels sals, taču par sniegu neviens tā īsti neko nav mācējis izteikties, brīžiem tiek paziņots, ka būs, citu dienu jau ka nebūs. Varbūt beigu beigās sniegs atnāks tik negaidīti, kā šajās valstīs, jo nekad nevar zināt, kādi plāni ir mātei dabai.

Avots

You may also like...