Vai Tev būs pa spēkam Atrisināt šo uzdevumu? Diez vai! 90% Kļūdās jau pirmajā reizē!

Tieši to pašu iemeslu dēļ mēs iesakām neuztraukties, bet mēģināt saprast šo vienādojumu un tā rezultātu vēl un vēl. Ja neesat pārliecināts, kāds būs rezultāts, pārbaudiet, kā pareizi izpildīt šāda veida vienādojumus, taču pagaidām ar to pietiek! Ļaujiet mums saņemt atbildi!

Kāds ir jūsu rezultāts? Vai tas, visticamāk, ir 4? Protams, citādi, bet atbilde noteikti ir nepareiza, jo tieši 90% cilvēku saka, ka tā ir pareiza4. Galvenā atbilde ir 4. Bet kāda ir pareizā atbilde? Kā iegūt pareizo atbildi? Pareizā atbilde ir viena, un lielākā daļa cilvēku tagad noteikti būs šokā, jo šeit nekādā veidā nevar nokļūt. Tomēr tiem, kam labi padodas matemātika, šo vienādojumu var pareizi izpildīt bez problēmām.

Bet kā mēs iegūstam šo 1? Lielākā daļa cilvēku cenšas visu pēc iespējas vienkāršot, tāpēc neatceras matemātikas kursus un apgūto. Visa problēma gadās būt dalīšanās. Vai kāds tagad atceras, kādas īpašības jāievēro, dalot ar nelielu daļu? Ja nē, būsim konkrēti – katrs dārgais matemātikas skolotājs reiz teica: “Ja skaitlis jāsadala ar decimāldaļu, decimālskaitlis jāmaina pret cipariem vai vienkārši jānoraida.” Vai atceraties? Bet tas vēl nav viss!

Ja vēl neesat pārliecināts un domājat, ka viss ir izdarīts, izmantojiet kalkulatoru un daliet 2 ar 0,5. Tas pats, kas vienā puse. Tādēļ jums ir 100% pierādījumu, ka lielākā daļa cilvēku nevar izpildīt šo uzdevumu. Šis uzdevums ne tikai parāda, ka mēs bieži aizmirstam ļoti elementāras lietas, bet arī parāda, ka mēs cenšamies visu vienkāršot un izdarīt secinājumus daudz ātrāk nekā citi, tāpēc bieži pieļaujam kļūdas!

SVARĪGI – Valdība nāk klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu iedzīvotājiem

You may also like...