Diemžēl, taču paziņotas skumjas ziņas slavenās “Zentiņas” jeb Regīnas Devītes dzīvē

Kurš gan nezina slaveno Zentiņu?  Tomēr pašreizējie apstākļi pierāda, ka ne vienmēr viss ir tik vienkārši, kā šķiet. Pēdējā laikā atklātībā nākušas satraucošas ziņas par Regīnu Devīti un viņas personīgo dzīvi. Neatkarīgi no cilvēka slavas var notikt neparedzēti notikumi. Ņemot vērā šos notikumus, Regīna ir izplatījusi sirsnīgu paziņojumu, kas var likties pat vairāk nekā skumjš.

Sāpīgā vēstījuma izcelsme “Diemžēl, bet liktenis pielika lielu punktu!” var attiecināt uz slaveno Zentiņu. Nesenā intervijā Devīte demonstrēja augstu emociju līmeni, stāstot notikumus, kas noveda pie šī paziņojuma. Regīna, augsti novērtēta māksliniece un aktrise no Latvijas, ir ieguvusi izglītību vairākās prestižās augstskolās. Viņas aktiermeistarības ir padarījušas viņu par ievērojamu figūru teātra apritē, kā arī viņa ir filmējusies dažādos Latvijas televīzijas seriālos. Var droši teikt, ka viņš ir cilvēks, kas neprasa iepazīstināšanu; viņa ir vienkārši atpazīstama.

Regīnas slava un atpazīstamība sasniedza augstāko punktu, kad viņa atveidoja varoni Zentu tādos populāros seriālos kā Uguns un Neprāta cena. Turklāt viņa filmējusies tāda paša nosaukuma seriālā “Zentas Brīvdienas”. Regīna, kas pazīstama ar savu dinamisko personību, vienmēr spējusi aizraut savu auditoriju. Tomēr nesen Devite sniedza dziļi emocionālu vēstījumu, kas atstāja iespaidu.

Svarīgi atzīmēt, ka 5. maijā izskanēja ziņa, ka 65 gadu vecumā mūžībā aizgājusi pazīstamā latviešu režisore Inta Gorodecka. “Zentiņa” atgādina savus vārdus no iepriekšējās vasaras, kad komanda aiz Ugunsgreku sērijām atvadās no sezonas. Lai gan tas bija jauks laiks, notikumu pavērsiens bija negaidīts.

Lasi vēl :LIDL Beidzot atklāti paziņo cik darbiniekiem izmaksā algas! Algas ir vienkārši milzīgas

Devīte pauda emocijas, norādot, ka Inta informējusi, ka, ja seriāls turpināsies, organizatorisko lietu dēļ viņa tajā nepiedalīsies. Diemžēl liktenis ir iejaucies un visam pielicis punktu, atstājot skumjas sajūtu.

Viņa emocionāli uzsvēra, cik svarīgi ir uzturēt kontaktus, norādot, ka šī situācija kalpo kā atgādinājums biežāk zvanīt un tikties ar mīļajiem.

Tas ir tik vienkārši, kā pajautāt. Viņa pauda nožēlu, ka attiecīgā persona savas dzīves laikā nav saņēmusi pelnīto atzinību un viņas aiziešanu aizsaulē iezīmēja neliels ziedu daudzums.

Pārdomājot emocionālo saikni, viņa uzsvēra, ka tas kalpo kā atgādinājums personām regulāri zvanīt un satikties vienam ar otru. Ir tikai jāpieprasa iespēja izveidot savienojumu.

“Viņa bija pelnījusi saņemt daudzus ziedus savas dzīves laikā, vairāk nekā pēdējās atvadīšanās laikā.

You may also like...