Paziņotas Skumjas ziņas par slaveno Allu Pugačovu! Diemžēl, Bet izskanējušas bēdīgas vēstis visā pasaulē

Gandrīz visi ir pazīstami ar vārdu Alla Pugačova. Tomēr ir bijuši ziņojumi, kas atstājuši neatbildētus daudzus jautājumus par viņas pašreizējo veselības stāvokli. Lai gan tiek runāts, ka Pugačovas veselības stāvoklis bijis smags, gala rezultāts joprojām nav zināms. Lai iegūtu skaidrību šajā jautājumā, ir obligāti rūpīgi jāizpēta lietas detaļas un precīza notikušo notikumu secība.

6. maijā Maskavā notika plaša un visaptveroša atvadu ceremonija par godu pasaulē atzītajai modes dizainerei Valentīnai Judaškinai. Neskatoties uz viņa ievērību modes industrijā, Judaškina aiziešanu pavadīja melanholijas sajūta. Pugačova, Judaškina tuvs draugs ilgu laiku, devās ceļojumā no Izraēlas uz Krieviju, lai pavadītu viņu pēdējā ceļojumā. Tomēr jāatzīmē, ka tajā pašā dienā notika vairāki neparedzēti un nozīmīgi notikumi.

Ierodoties svinīgajās bērēs, Alla Pugačova bija tērpta melnā mētelī, melnā cepurē un melnās brillēs, padarot viņu gandrīz neidentificējamu, neraugoties uz viņas atklāto vīziju. Viņa piedalījās pasākumā, taču viņas identitāte nebija uzreiz skaidra. Drošības detaļa bija stingra, un žurnālistiem bija aizliegts tuvoties. Neskatoties uz to, pēc kāda laika notika neparedzēts incidents, par kuru liecinieki bija daudzi.

Aculiecinieki bēru dienestā ziņoja, ka Pugačovas kaite pirmo reizi bija pamanāma toreiz. Viņi paziņoja, ka viņas slimība ir ārkārtīgi novājinoša un ka drošības darbiniekiem bija jāpalīdz viņai saglabāt stabilitāti.

Lasi vēl : Diemžēl, taču paziņotas skumjas ziņas slavenās “Zentiņas” jeb Regīnas Devītes dzīvē

Pēc spēcīga vājuma brīža Pugačova gandrīz noģība un pēc acu liecinieku teiktā no malas esot izskatījies tik tiešām ne pārāk labi. Pēc tam kļuva skaidrs, ka viņa nespēj stāvēt vai staigāt bez palīdzības, un viņu līdz automašīnai pavadīja personīgie apsargi, kuri viņu nesa vai turēja rokās, lai nodrošinātu stabilitāti. Tā ir diezgan ievērojama situācija, vai jūs nepiekrītat?

Pašreizējais Pugačovas veselības stāvoklis joprojām ir neskaidrs. Ziņojumi liecina, ka, iekāpjot transportlīdzeklī, viņa juta atvieglojumu un uzlabošanos.

Papildu informācija par viņas stāvokli nav publiskota.

Valentīns vairākus gadus cīnījās ar ilgstošu slimību pirms viņa nāves. Izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa mīļajiem un paziņām šajā grūtajā periodā.

You may also like...