Satriekta ir visa pasaule! Aizsaulē devusies viena no populārākajām aktrisēm un TV dīvām!

Labi novērtētas aktrises un ievērojamas televīzijas personības pēkšņā aiziešana no dzīves ir šokējusi daudzus sērotājus. Tikai 63 gadu vecumā viņas negaidītā aiziešana ir pārsteigums visiem, kas viņu pazina. Viņas karjeru iezīmēja ilgs darbs teātrī, kas aptvēra daudzu gadu centību un smagu darbu.

Dažādas reliģiskās un garīgās tradīcijas var piedāvāt dažādas paražas un ceremonijas, lai nodrošinātu, ka mirušā dvēsele ir mierīga un veiksmīgi virzās ceļojumā uz pēcnāves dzīvi. Paražas un tradīcijas, kas ieskauj sēras un piemiņu, ļoti atšķiras atkarībā no iesaistītās kultūras un reliģijas.

Šie rituāli kalpo gan mirušā dvēseles godināšanai, gan atpalicējiem mierīgā ceļā uz priekšu. Pastāv plašs izplatīto prakšu un paražu klāsts, tostarp: Lūgšana ir izplatīts elements dažādās reliģiskās praksēs, īpaši lūgšanas veidā par cilvēku dvēselēm.

Šīs lūgšanas ir paredzētas, lai sniegtu mierinājumu un mierinājumu tiem, kas palikuši, un izteiktu cerību, ka aizgājušie atradīs mieru un turpinās attīstīties pēcnāves dzīvē. Tradicionālās bēres un piemiņas pasākumi kalpo kā līdzeklis tuviniekiem, lai pieminētu mirušā dzīvi un godinātu viņu piemiņu. Tas sniedz iespēju svinēt savu dzīvi un lolot ar viņiem kopīgos mirkļus.

Lasi vēl : Tagad maksāsiet vēl vairāk! Paziņots, par kuru pakalpojumu iedzīvotājiem no 1. Janvāra nāksies maksāt daudz vairāk

Ir ļoti svarīgi paturēt prātā, ka paražas un prakse, kas saistīta ar nāvi, var ievērojami atšķirties atkarībā no kultūras un reliģiskajām tradīcijām. Turklāt daudziem cilvēkiem var būt sava personīgā pārliecība un prakse, lai godinātu un pieminētu aizgājējus viņu unikālajos veidos.

Mērķis ir garantēt, ka mirušais gars sasniedz mieru un iziet no eksistences cikla. To var panākt, izmantojot dažādas metodes, kas ir nozīmīgas un vērtīgas mīļajiem un paziņām. Diemžēl mūžībā aizgājusi svešas valsts atzītā teātra māksliniece Marina Moskaļenko.

Naktī uz 31. oktobri 64 gadu vecumā mūžībā aizgājusi ievērojamā gan teātra, gan kino aktrise Marina Moskaļenko. Tā paziņoja Sergeja Obrazcova vārdā nosauktais Leļļu teātris, kurā darbojies cienījamais mākslinieks. viņas sirds pārstāja pukstēt.

Pēc studiju pabeigšanas Augstākajā teātra skolā Marina daudzus savas dzīves gadus veltīja teātrim. Viņas mākslinieciskais ceļš savijās ar jauniešu teātri, kā arī dažādiem citiem teātriem, radot aktrisei daudzveidīgu un dinamisku radošo biogrāfiju.

Marina demonstrēja savu teātra veiklību, uz skatuves atveidojot vairākas lomas. Jāatzīmē, ka viņa spēlēja plēsīgās Bagīras lomu filmā “Mowgli”, Aladina māti filmā “Aladina burvju lampa”, bruņurupuci Tortilju, žurku Šušaru filmā “Pinokio”, kā arī Taņečku filmā “Mūsu Čukokala” un citos iestudējumos. Savukārt Moskaļenko demonstrēja savas spējas šim amatam, nevainojami iemiesojot gan romantiskus, gan izteiktus tēlus.

You may also like...