Pasauli satricina ļoti slavenas sieviete pēkšņā nāve! “Diemžēl, bet viņa bija astotajā grūtniecības mēnesī”

Apdāvinātās un cienījamās sportistes priekšlaicīgi aizgāja mūžībā, kad viņai bija tikai 32 gadi. Tā bija traģēdija, ka viņa piedzīvoja nāvi savas karjeras plaukumā. Ziņa par viņas aiziešanu mūžībā bija pārsteigums gan viņas kolēģiem, gan tuviniekiem, kā arī visai pasaulei, kas ir satriekta uzzinot par šīs talantīgās sievietes pēkšņo un negaidīto aiziešanu. Kā gan tas viss varēja tā notikt?

Periods pēc cilvēka aiziešanas bez šaubām ir izaicinājums tiem, kas palikuši aiz muguras. Tomēr mācītāji uzsver, cik svarīgi ir spēt atbrīvot aizgājēju un ļaut viņam doties tālāk. Ir svarīgi atcerēties tos sev tuvos, kuri tavā dzīvē ir palikuši nelokāmi. Apsveriet šīs personas un nodrošiniet, ka par viņiem tiek labi aprūpēti un atbalstīti jebkuros apstākļos.

Slaveno sportistu Toriju Boviju 32 gadu vecumā pēc aizsaules aizsaulē atklāja citi sportisti viņas Floridas rezidencē. Pie tam, tas notika ļoti negaidīti un neviens pat nezināja, ka sievietei pēkšņi palicis ļoti slikti.

Lai gan sportista aiziešana bija maija atklāšanas dienās, jaunumi atklājās tikai nesen. Tori mirstīgās atliekas atklāja likumsargi viņas Floridas rezidencē. Varas iestādes ieradās sportista mājoklī pēc tam, kad bija saņēmuši brīdinājumu no satrauktajiem kaimiņiem, kuri vairākas dienas nebija redzējuši vai dzirdējuši par Boviju.

Lasi vēl : Kaut reizi dzīvē esi lietojis šīs zāles? Tās lēnām iznīcina Jūsu organismu un lūk kāpēc

Šodien atklājās, kāpēc 2016. gada olimpiskais čempione devies mūžībā. Rezultāti apstiprināja, ka Bovijam bija grūtniecība, kas bija progresējusi astoņus mēnešus.

Speciāliste konstatējusi, ka n.a.v.e radusies komplikāciju rezultātā, kas radušās kontrakciju laikā. Medicīnas profesionāļi uzskata, ka Tori piedzīvoja eklampsiju, kas izraisa krampjus pēc pēkšņa asinsspiediena pieauguma.

Riodežaneiro olimpisko spēļu laikā Bovijam tika piešķirtas trīs medaļas. Viena no šīm medaļām bija zelta medaļa par dalību 4×100 metru stafetes skrējienā sievietēm. 2017. gadā Bovijs demonstrēja savas izcilās sportiskās spējas, uzvarot Londonā notikušajā pasaules čempionātā, kur sasniedza rekordlielu laiku – 10,85 sekundes. Pateicoties saviem izcilajiem sasniegumiem, Tori tika atzīta par ātrāko sievieti pasaulē. Milzu līdzjūtība šai skaistajai sievietei!

You may also like...