Pircējs parāda, cik patiesībā maksā identiska prece Vācijā un Latvijā – Cenu atšķirība vienkārši nesaprotami milzīga!

Gan jau iepriekš būsiet dzirdējuši par dažādu Latvijas veikala preču salīdzināšanu ar citām valstīm. Šoreiz kāds pircējs parādījis konkrētu piemēru ar to cik viena lieta maksā Latvijas veikalā un cik šāda pati lieta maksā Vācijas veikalā. Atšķirība tik tiešām milzīga!

Kāds varbūt vares atcerēties, jo pēdejais skaļākais skandāls Latvijā bija par mūsu pašu valstī ražotiem čipsiem, kuri šeit maksāja dārgāk, nekā mūsu blakus kaimiņvalstīs. Taču šoreiz runa ies par ikdienā vitāli nepieciešamajām lietām un produktiem.

Noteikti nevajadzētu aizmirst arī par Latvijas un Vācijas algu attiecību. Tāpat jāņem verā veiktais eksperiments, kurā tika izvirzīta hipotēze par to, ka uz trešajām pasaules valstīm tiek sūtīti atšķaidīti produkti, piemēram pulveri, dažādi dzērieni utt.

Visbeidzot tiek stāstīts, ka uz trešajām pasaules valstīm sūta mazāk kvalitatīvakas lietas, tomēr pats skumjākais šajā visā ir tas, ka pie mums cena šīm lietām ir daudz lielāka, nekā citās valstīs, kur tā būs arī kvallitatīvāka. Laiks ķerties klāt vīrieša salīdzinājumam.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...