Profesors Danilāns – Lai varētu zaudēt lieko svaru, ir jāievēro tikai šīs 4 lietas

Ļoti labi zināmajā TV3 raidījumā “BezTabu” jau pirms kāda laika vērojām eksperimentu, kurš bija nosaukts par “Juris tievē.” Tajā rīdzinieks Kaspars notievēt pats personīgi izaicināja slaveno TV seju Juri Šteinbergu. Līdz ar to, abi kungi devās ciemos pie labi zināmā profesora, kā arī gastroenterologa Anatolija Danilāla. Tieši tad sākās svarīgās izmaiņas, kuras vajadzēja ņemt vērā ļoti rūpīgi, savādāk nekas neizdotos.

Danilāns norādīja, ka tieši Jurim, kam projekta sākumā bija 155 kilogrami, ir jāsamazina ķermeņa masa. Šeit runa gan nebija par to vai var, bet par to, ka vajag. Kaspars un Juris tolaik ēda ļoti speciālus viņiem sagatavotus ēdienu, kuru uzturvērtība nemaz nepārsniedza 2000 kaloriju dienā. Danilāns skaidri izteicās, ka bez kustēšanās svara pazaudēšana tā vienkārši cauri nemaz neies. Vajag darīt konkrēti tā, lai svara zudums paliek uz mūžu. Taču tagad atklājas stāsta interesantākā daļa.

Jau šobrīd projekta trešajā nedēļā, abi dalībnieki ir zaudējuši vairākus kilogramus no sava esošā svara. Danilāns uzsver, ka ir vajadzīgas ne tikai papildus kustības – kāpšana pa kāpnēm, vairāku kilometru noiešana ar kājām, nevis ar auto vai sabiedrisko, bet arī vairākas reizes nedēļās ļoti kārtīgāks treniņš.

Šajā ziņā nevar pateikt, ka ir laika trūkums, jo šeit gan ir jāatrod laiks, ja Jums rūp sava veselība. Profesors ir vairāk nekā pārliecināts, ka ikviens cilvēks var atrast kādu brīdi sporta aktivitātēm, jo tas ir vajadzīgs mūsu veselībai. Beigās gan viņš piebilst, ka notievēšanai ir ļoti svarīgas tieši četras konkrētas lietas. Tāpēc laiks aplūkot par kādām tieši lietām viņš runā.

Lasi vēl : Pasauli satricina ļoti slavenas sieviete pēkšņā nāve! “Diemžēl, bet viņa bija astotajā grūtniecības mēnesī”

Profesors uzsver, ka veiksmīgai notievēšanai ir vajadzīgas 4 būtiskas lietas un ar tām ikviens var tikt galā skaidri un gaiši nepārmocot sevi. Vispirms ir jāsāk ar pareizu ēšanu. Tālāk ir nepieciešams kustēšanās, gan iešana, gan sportošana un viss pārējais.

Trešā lieta ir kārtīga gulēšana jeb pareizāk sakot – kārtīgs miegs. Nevis vārtīšanās, bet kārtīga izgulēšanās, kas ir svarīgi. Savukārt ceturtais ir īpaši būtisks. Cilvēkam nepieciešams salt. Ja organismam paliek auksti, tas ņem un sev ražo aukstumu no taukiem. Tieši tik vienkārši!

You may also like...