Vai tiešām nākamgad daļēji tiks slēgta Rīgas centrālā stacija?

Rīgas Centrālās stacijas pārbūvei ir saņemtas visas vajadzīgās atļaujas, ir paredzēti plaši būvniecības darbi, un Rīgas iedzīvotāji satraucas, vai tas neradīs sarežģījumus ikdienas gaitās. Tiek izteiktas baumas, ka no nākamgad pasažieru vilcieni austrumu virzienā aties no Jāņavārtu stacijas. Diskusiju izraisījis kāds portāla jauns.lv lasītāja komentārs: “Nākošgad jauks nost “Origo!”

Tātad gala stacija būs “Jāņavārti”. Visi, kuri gribēs braukt Aizkraukles virzienā, pulcēsies Jāņavārtu stacijā. Tāpat vilcienu uz Rēzekni, Daugavpili un Zilupi aties no Jāņavārtiem. Cilvēkiem tikpat kā neiespējami būs tikt uz lidostu, skolām un darbu. Minimums divas pārsēšanās, liels gabals būs jāiet kājām. Kaut kā nav dzirdēts, ka 15. maršruta trolejbusu būs vairāk un biežāk.

Kā visi no vilciena satilps 15. trolejbusā? Un, ja arī Lāčplēša iela tiks jaukta nost, kur izbūvēs tuneli, kā tālāk tikt? Tilti pāri Daugavai paralēli stacijas nojaukšanai arī tikšot remontēti.”

Par to, vai taisnība, ka Centrālā stacija jau nākamgad tiks jaukta nost, portāls jauns.lv sazinājās ar “Rail Baltica” projekta ieviesējiem Latvijā – SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas”. Situāciju komentē uzņēmuma Attīstības un komunikācijas departamenta direktors Agnis Diksna: “Bažām par stacijas nepieejamību “Rail Baltica” būvniecības laikā nav pamata.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...