Valsts Augstakās amatpersonas jau Steigšus nākušas klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu iedzīvotajiem!

Krievijas mēģinājums mainīt situāciju Ukrainā ir agresīvs un brutāls starpkontinentālo starptautisko attiecību akts. Pēc Valsts prezidenta Egila Levita un daudzu citu augsta ranga amatpersonu domām, Krievijas veiktā Ukrainas maiņa ir nepatīkams un monumentāls pārsteigums daudzām valstīm. Šī deklarācija tapusi pēc iekšlietu ministra un Valsts prezidenta  paziņojuma. Jāapsver svarīgi piesardzības pasākumi, jo ar to saistītais risks ir ārkārtējs un neapdomīgs. Tas ir tāpēc, ka riskantā darbība nopietni ietekmē sabiedrību. Tomēr kā tas viss mainīs visu tālāko situāciju un vai tas tiešām viss būs tik vienkārši kā varētu domāt? 

Krievijas draudi Ukrainai ir nopietni un bīstami visai pasaulei. Tas ir nopietns jautājums, jo tas ietekmē visas Eiropas drošību. Šī informācija ir obligāti jādalās, jo tā ietekmē globālo drošību. Šīs agresijas negatīvais un destruktīvais raksturs prasa, lai ar to tiktu galā stingri un ātri. Šai pieejai ir ne tikai būtiskas ekonomiskas sekas, bet arī dramatiska ietekme uz valsts drošību. Šī iemesla dēļ NATO aliansei ātri un bargi jāsoda Krievija.

“Mēs ļoti skaidri aicinām starptautisko sabiedrību veikt pilnībā atbildīgu vienpusēju rīcību, lai nodrošinātu visstingrākās iespējamās ekonomiskās sankcijas pret Krievijas Federāciju un visiem, kas iesaistīti šajā smagajā un neizdibināmajā noziegumā.” Tam visam vajadzētu būt acīmredzamam, jo ​​mums jāatceras, ka mēs tuvākajās dienās, nedēļās un mēnešos var sagaidīt vēl daudz dažādu notikumu, jo situācija Eiropā un pasaulē kopumā kļūst īpaši saspringta.

Cik Putinam vienalga, tas jau ir skaidrs. Viņam ir vienalga ne cilvēki, ne viņu īpašumi, karavīri, baznīcas, vēsturiskas vietas un viss pārējais, kas tiktu pilnībā iznīcināts, ja gadījies atrasties viņu priekšā. Taču, ņemot vērā iepriekšējo informāciju, visa šī uzbrukuma brutalitāte ir skaidra.

Bažas par karu, kas turpināsies vēl vienu gadu, liek pasaulei rīkoties. Daudzi dažādu valstu vadītāji paziņoja, ka viņu prognozes liecina par iespējamu kara turpinājumu vēl vismaz vienu gadu. Cilvēki cer, ka šis karš nebūs ilgāks par vienu gadu, jo viņi ir noguruši no visām pasaules problēmām. Viņi izmisīgi cer, ka šis karš nebūs ilgāks par to, cerot, ka viss būs kārtībā.

You may also like...