Valsts Augstākās amatpersonas steidzīgi nākušas klajā ar striktu paziņojumu visiem iedzīvotājiem!

Patreizējā situācijā visa pasaule skatās uz notiekošo situāciju Ukrainā, un tas ir ļoti apbēdinoši un pavisam nepieņemami, kamēr Krievija ar ļoti vardarbīgiem un brutāliem līdzekļiem cenšas Ukrainā panākt pilnības politiskās vadības, kā arī ārpolitiskā kursa maiņa, rupji pārkāpjot jebkādas starptautiskās tiesību normas, vienkārši aizbildinoties ar safabricētiem ieganstiem un klaji izplatot nepatiesi dezinformāciju. To pavisam striktā paziņojumā uzsvēra Latvijas valsts prezidents Egils Levits, Saeimas Priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kā arī Krišjānis Kariņš un Edgars Rinkēvičs.

Līdz ar to, šajā saistībā tieši Latvijas augstākās amatpersonas savā striktajā paziņojumā ir norādījušas, ka Krievijas pieņemtais lēmums atzīt valdības nekontrolētās Ukrainas Luhanskas un Donekas teritorijas neatkarību, jau turpina 2014. gadā uzsākto iebrukumu Ukrainas neatkarībai, nemaz nerunāsim par to, kas norit tur jau pēdējās 22 dienas, pašā Ukrainas sirdī – Kijevā! Tas vienkārši nav vārdiem izsakāms, kāda vardarbība pret civiliedzīvotājiem un visiem pārejiem tiek nodarīta, nemaz nerunājot par tiem cilvēkiem, kuri vēl tur ir iestrēguši ielengti netiekot ārā.

Tieši šajā saistībā arī prezidents paspēja izteikties, ka Putins skaidri un gaiši parādījis vēl nekur iepriekš neredzētu nevilcvēcību pret cilvēkiem, publiski apšaudot ne tikai Harvikas Brīvības laukumu, bet arī darot visas pārējās brutālās zvērības, kas vienkārši nav pieņemamas. Jāsaka, ka Ukraina cīnās par Eiropu un pats mazākais, ko šobrīd Ukrainai varam piedāvāt ir kandidātvalsts statusu, kurš pašlaik jau ir iesācies procesā un notiek, taču jāņem vērā, ka tas nenotiek ātri, jo tas ir ļoti sarežģīts process.

Visā notikušajā Levits jau arī izteicās, ka tas ir ļoti smags un milzīgs noziegums pilnīgi visas pasaules priekšām pie tam tik ļoti atklāti! Tieši tāpēc tas ir iemesls, kāpēc Latvijas vērsusies ANO startpautiskajā tiesā, lai tādā veidā pilnībā atbalstot Ukrainu. Jāņem gan vēra, ka jau iepriekš daudzas Eiropas Savienības valstis ir iesniegušas papīrus Hāgas tiesā par brutāli smagajiem noziegumiem, kuri tikuši izdarīti no Krievijas rokas!

Esošajā brīdī gan tikai visi kopā mēs varat cerētu un vienīgi ticēt uz labāko, lai vairs neturpinātos šādas smagas nežēlestības, jo tas ir aizgājis pārāk brutāli tālāk un itin nekas neliecina, ka Putins tā vienkārši ņems apstāsies, vai atkāpsies!

You may also like...