Viņi Zināja, Ka Viņu Atradums, Kurš Atrodas Dziļi Zem Zemes Ir Patiesi Baiss, Taču, Kur Tas Viņus Noveda Tālāk Bija Vēl Biedējošāk!

Kādā Meksikas priekšpilsētā tika atrasts slepens tunelis, kas veda zem kādas sen zināmas pilsētas – Teotihukānas, pašlaik pētnieki ir atraduši ļoti daudz un dažādu, baisu rituāli priekšmetus. Vienā no tuneļiem ir atrastas skulptūras, kas izgatavotas Kolumbijā, nav ne mazākā izskaidrojuma, kā tās šeit nokļuvušas un tas nav vienīgais piemērs, ir tik daudz jautājumu uz kuriem nav iespējams atbildēt.

1

Noslēpumainais Tunelis.
Tunelī ir neskaitāmi pagriezieni, kur visas pārsvarā beidzas ar apbedīšanas kamerām, zinātniekiem pieņemamākā teorija ir, ka šeit tikuši apglabāti seno valdnieku ķermeņi, tieši ar to var izskaidrot visas rituālu atrastās lietas. Šī vieta atrodas aptuveni 40km uz ziemeļaustumiem no Mehiko

2

Teotihukānas Pilsēta. (Teotihuacan City)
Pēc zinātnieku domām, pirmajā gadsimtā Teotihukānas pilsēta bijusi lielākā visā Amerikā, šajā vietā dzīvojuši apmēram 200,000 iedzīvotāji. Dažus gadsimtus vēlāk Teotihukānas pilsēta bija sašaurinājusies. Vēlāk šeit ieradušies Acteki, kas pilsētu nodēvējuši par “Dzimtene Dieviem.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...