Vīrieša ieraksts internetā pēc Trešās potes blaknēm izraisījis milzu sašumu un pamatīgas bailes

Jau šobrīd Latvijā kopsumā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas divas vakcīnas, kā arī J&J gadījumā tikai vieu poti, ir noslēdzis jau 1,261 miljons iedzīvotāju un šis cipars uz doto brīdi jau noteikti ir lielāks, jo cipari aug tik tiešām katru dienu. Šoreiz gan jāņem vērā, ka cipars itin nemaz no mazākajiem, tomēr jāņem vērā arī tas, ka vakcinācijas procesu līdz šim ir sākuši jau vairāk nekā 1.3 miljonu iedzīvotāju, kur daļa jau arī saņēmuši trešo poti.

Vīrietis sociālajā tīklā Facebook pavisam atklāti padalījies ar savu stāstu, kā viņa ķermenis ir reaģējis pēc Trešās potes devas. Īsu brīdi pēc tā publicēšanas, vairāk nekā 4000 lietotāju jau ar to dalījās un vairāk nekā 1000 komentāru. “3. Pote! Es padalīšos savā personīgajā pieredzē. Protams, ka katram ir savs viedoklis un es neapgalvoju, ka mani konkrētie secinājumi ir pilnībā objektīvi, kuri attiektos uz visiem pārējiem. Tomēr, lai šo visu ņemtu un noklusētu – es uzskatu par nepareizu, tāpēc vēlos to visu pastāstīt.”

Pilnīgi visiem skolotājiem, kuri strādā ar nevakcinētajiem cilvēkiem pienākas trešā pote. Līdz ar to, arī es saņēmu uzaicinājumu un ieguvu balstvakcīnu 16. Novembrī. Pirms konkrētās potes mani jau pabrīdināja, ka būs tikai 1/2 deva un tobrīd likās, ka tas pat ir labāk, jo mazāka deva tik ļoti nepārslogos organismu. Tā, kā pirmās divas potes bija Moderna, tad uzskatīju, ka arī trešai nevajadzētu sagādāt lielas problēmas jo pēc pirmajām divām bija neliels drudzis un temperatūra. Savukārt pamatīgākās problēmas sākās pēc trešās potes. Iestajās pamatīgs vājums, sākās ļoti smagas asinsvadu problēmas un tika izsaukta ātrā palīdzība. Tad sekoja divu nedēļu mēģinājums stabilizēt asinsspiedienu. Beigās spīti tam visam, 16. Decembrī es nonācu Gaiļezerā.

Tomēr par laimi, beigās mans asinsspiediens normalizējās. Tomēr nācās lietot daudz un dažādas zāles, lai viss tik tiešām tā arī paliktu. Liels paldies, katram ārstam un medmāsai, kuri piedalījās manā ārstēšanā un tas bija tiešām patīkami. Ar to visu mans stāsts arī beidzas, jo poti es tiešām saņēmu, bet ar pamatīgām sekām un milzu ārstēšanu, ko pat prātā iedomāties nevarēju.

Secinājumi ir diezgan skaidri! Vakcīna rada milzi stresu visam ķermenim! Tā nav tikai mana iedoma vai izdomājums, bet gan medicīnisks atzinums! Netieši, bet pote mani ļoti smagi ietekmēja un diez vai es taišīšu ceturto, jo kas zina, kas varētu notikt vēl pēc vienas. Es potēšanos salīdzinu ar boksu, kā var paciest 1, 2, 3 sitienu, kāds varbūt pat 10, ar potēšanos ir tieši tāpat un ne jau mēs tagad pēc 6 mēnešiem sevī ko laidīsim? Retoriski izteicās vīrities.

You may also like...