VSSA Steidzami brīdina Latvijas iedzīvotājus: Pašiem nezinot varat palikt ar tukšu naudas kontu momentā

VSAA brīdinājusi Latvijas iedzīvotājus par potenciālu draudu, kad vienas kļūdas dēļ var iztukšot konta atlikums. Šis brīdinājums ir jāuztver ar vislielāko nopietnību, un tas ir rūpīgi jāapsver. Aģentūra ir iestāde, kas kalpo kā informācijas centrs un piedāvā pakalpojumus dažādu personu vai organizāciju vārdā. Tā ir arī strukturēta vienība, kurā sadarbojas un strādā aģentu komanda.

Personas, kas savāc un analizē lielu izlūkdatu daudzumu, parasti tiek dēvētas par aģentiem savās aģentūrās. Ja valsts vai starptautiskai civildienesta organizācijai trūkst vajadzīgās spējas pildīt savus pienākumus, var būt saprātīgi izveidot jaunu aģentūru, lai uzlabotu tās darbību.

Atbildība par sociālās labklājības programmu administrēšanu, kā arī ar pensijām saistīto jautājumu risināšanu Latvijā ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) kompetencē. VSAA pārrauga Labklājības ministrija.

Starptautiskā civilās aviācijas organizācija (ICAO) ir pasaulē atzīta Apvienoto Nāciju Organizācijas aģentūra, kas ir devusi nozīmīgu ieguldījumu drošības standartu uzturēšanā. Tomēr aktuālais jautājums ir obligāti jārisina savlaicīgi: kā ICAO rīcība ietekmē Latvijas iedzīvotājus?

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, kas pazīstama arī kā VSAA, izteikusi brīdinājumu Latvijas iedzīvotājiem par konkrētu incidentu. VSAA ir ziņojusi par krāpnieciskiem telefona zvaniem, kas tiek veikti caur WhatsApp aplikāciju, sagrozot aģentūru un tās saistību ar zvaniem.

Dažu pēdējo mēnešu laikā ir pieaudzis maldinošu tālruņa zvanu biežums, kas tiek veikts, izmantojot Whatsapp, un daži no tiem varētu būt no uzņēmuma. Ņemot to vērā, VSAA iesaka personām atturēties no dalības šajās sarunās un sargāt savus personas datus. Ir svarīgi paturēt prātā, ka VSAA neveic nekādu oficiālu saraksti ar klientiem, izmantojot Whatsapp.

Ir svarīgi ievērot piesardzību, saņemot ziņojumus, jo īpaši no apšaubāmiem avotiem, piemēram, VSAA. Gadījumā, ja neesat pārliecināts par ziņojuma likumību, ieteicams izvairīties no piekļuves iespējamām krāpnieciskām saitēm. Pats galvenais, nekad neatklājiet krāpniekiem nekādu personisku informāciju.

Diemžēl ievērojams skaits iedzīvotāju kļūst par šīs krāpnieciskās shēmas upuriem, izraisot finanšu izsīkumu un ienākumu zudumu. Ir ļoti svarīgi ievērot modrību un piesardzību, izpaužot savu personisko informāciju citiem.

You may also like...