Visu Latviju satricina kas nenormāls: Izrakstīšanās dienā no Dzemdību nama, ģimenei dzīve pārvēršas par murgu

Jauna bērna piedzimšana ir neticami nozīmīgs notikums, taču pat šādi priecīgi brīži var tikt izjaukti nepatīkamā veidā. Šis konkrētais stāsts attiecas uz līdzīgu situāciju, taču nav iedomājams, cik lielā mērā dzīve var pārvērsties par pilnīgu murgu tik brīnišķīgā laikā. Diemžēl šāds murgs kādai ģimenei Latvijā kļuva par realitāti dienā, kad tika izrakstīta no slimnīcas. Kā šāds notikums varēja notikt, ir jautājums, uz kuru jāatbild.

Iesākumam Jolantas meitiņa Emma pasaulē nāca 10. augustā, kas bija arī paredzamais datums, taču viņa piedzima priekšlaicīgi. Diemžēl smagas infekcijas dēļ Emmai pirmās septiņas dzīves dienas nācās pavadīt Rīgas Dzemdību nama intensīvās terapijas nodaļā. Taču tika noteikts, ka bērns ārstēsies Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, kas bija stingri noteikta. Neskatoties uz jau tā sarežģītajiem apstākļiem, situācija pārauga šausminošā murgā, kas nevienam bērnam nebūtu jāpārdzīvo.

Pēc lēmuma ārstēties Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, ģimenes pēdējā diena izvērtās mokošā pieredzē. Tieši pirms apskates tika atklāts, ka zīdainim guvis augšdelma lūzumu, vēsta “BezTabu”. No šī brīža situācija tikai pasliktinājās, un vēl gaidāmi citi izaicinājumi.

Uzreiz pēc dzemdībām Jolanta salīdzināja dažādas rentgena kompānijas. Pirmajā rentgenā, kas tika veikts viņas bērna dzimšanas dienā, nekādus manāmus pieprasījumus neuzrādīja. Tomēr otrais rentgens, kas tika veikts viņas izrakstīšanas dienā, bija redzams pat nepieredzējušai acij. Jolanta nav pārliecināta, kā tas varēja notikt, taču galu galā tika izdarīts patiesi šausminošs atklājums.

Lasi vēl : Līdz 2000 Eiro: Daudzi autovadītāji jau drīzumā var saņemt pavisam milzīgus naudas sodus

Mātei Jolantai bija pamats domāt, ka smagais savainojums, ko viņas bērns guvis, ir mediķu brigādes uzmanības trūkuma dēļ tieši pirms izrakstīšanas datuma. “Tas ir tikai dabiski, ka māte vēlas saprast notikušā patiesību. Tas bija pilnīgi negaidīti. Ārste man paziņoja, ka nevar sniegt nekādus paskaidrojumus,” stāsta Jolanta.

Atvainošanās netika sniegta un netika sniegta pārliecība par incidenta izmeklēšanu. Personāls klusēja. Pēc bērna mammas teiktā, meitas rokas vēl pilnībā nefunkcionē un prasīs biežus fizioterapeita apmeklējumus. Bērna ģērbšana un izģērbšana ir kļuvusi par grūtu uzdevumu, jo katrs pieskāriens viņai izraisa sāpes un ciešanas, kā rezultātā viņš nekavējoties sāk raudāt.

Attiecīgā slimnīca atsakās atzīt jebkādu vainu notikušajos notikumos un tā vietā to apzīmē kā dzimšanas traumu, kas pirmajās dienās palika nepamanīta. Veselības inspekcija veiks rūpīgu konkrēto gadījumu izskatīšanu. Lai uzzinātu vairāk par šo stāstu, lūdzu, skatiet BezTabu.

You may also like...