Es Domāju, Ka Šis Ir Parasts Kalns, Līdz Pietuvināju Attēlu…

Iekārtojies augstu Šveices Alpos ir liels akmens, pārsteidzoši vai ne? Bet šis nav parasts akmens. Tas ļoti atšķiras no jebkura cita akmens uz šīs planētas. Kāpēc tas ir tik īpašs? Tas nemaz nav akmens. Tas pēc tāda izskatās no gandrīz visiem leņķiem un ir perfekti nomaskēts starp tūkstošiem citu akmeņu. Šo akmeni izveidoja arhitektu un dizaineru komanda, lai radītu ko, tiešām, vienreizēju.

1

Šo ideju iedvesmoja stiprā Šveices tradīcija novērot Alpus, dzīvot ar tiem un slēpties tajos.

2

Komanda nosauca akmeni par “Antoine” pēc slavenas noveles tēla kas bija iesprostots zem lavīnas uz septiņām nedēļām un izdzīvoja.

3

Tas nebūt nav akmens. Patiesībā tā ir ļoti ērta būdiņa, noslēpta dabā vienā no visskaistākajām vietām pasaulē.

4

Inženieri un arhitekti strādāja sešas nedēļas, lai radītu šo vienreizīgo būdiņu, kas saplūst ar dabas skaistumu.

5

Viņi nepārspīlēja ar lieku komfortu vai dekoru. Šeit ir dažas gultas, galds un sildītājs, bet galvenais, lieliskākā ainava pasaulē.

6

Tā vietā lai izveidotu ko acīs krītošu, viņi izvēlējās to pilnībā nomaskēt. Viņi to ieskāva betonā un noklāja ar krāsu, lai tas izskatītos pēc akmens, saglabājot tā romantisko īpašumu.

7

Iekšpuse ir ļoti vienkārša, bet ārpuse ir klāta ar metāla stieņiem un cementu. Pēc cementa uzklāšanas tas tika nokrāsots, lai saplūstu ar apkārtni.

8

Tā tekstūra ir ļoti raupja. Tas, patiešām, atgādina akmens bluķi un spēj izturēt visus alpu dabas apstākļus.

9

Izgatavot šo akmeni nebija viegli un novietot to kalnā nebija vieglāk.

10

Viņiem nācās izmantot ceļamkrānu, lai uzceltu to uz kravas auto, kas to nogādāja uz tā jaunajām mājām.

11

Patiesībā, tā pārvietošana bija tik sarežģīta, ka nācās iesaistīt vairākus ceļamkrānus un mašīnas brigādes, lai nogādātu šo mājiņu tur, kur tā pašlaik atrodas.

12

Šī varētu būt perfekta vieta uz kurieni aizbēgt. Pilnībā noslēpta un iegremdēta dabā.

13

Kad komandai jautāja vai šeit būs kāds pastāvīgs iemītnieks, vai to var izīrēt. Viņi atbildēja, ka tā ir diezgan savdabīga tās lietošanas ziņā un katrs var ieiet un paslēpties. Kad es to dzirdu, man liekas ka dizaineri saka ka, ja jūs to varat atrast, jūs to varat izmantot.

Ja es iedomājos perfekto vietu kur atpūsties, atslēgties no pasaules, aizmirst visas problēmas šī ir tā vieta. Šī akmens būdiņa ar ļoti minimālo aprīkojumu ļauj jums pievērsties tiešām svarīgajam dzīvē. Ja došos uz Šveices alpiem, es, noteikti, pacentīšos to atrast.

You may also like...