Šī Pilsēta Tika Būvēta Priekš Ļoti Turīgiem Cilvēkiem, Taču Notika, Kas Negaidīts

Šai bija jābūt vienai no grandiozākām pilsētām pasaulē, taču notika, kas negaidīts!

Kad kāds piemin Ķīnu , Jums noteikti prātā ienāk doma, par plaši augošu ekonomiku un tonnu cilvēku, kas dzīvo šajā valstī, pilnas ielas ar cilvēkiem, galu galā šeit dzīvo 1,3 miljardu cilvēku. Tas šo vietu padara vēl neparastāku.

Taču šeit atrodas pilsēta, kura saucās – Begai, vietējie šo pilsētu sauc par : “Mirušo Pilsētu”

Šī vieta pilnībā ir pamesta, tā tika celta, lai parūpētos par turīgajiem cilvēkiem, kas dzīvotu šajā vietā, taču notika kaut kas tāds, kas to visu apstādināja. Liela daļa īpašumu maksāja aptuveni 500’000 $

1

Lūk ieskats no dažām apbrīnojamajām ēkām, kas tika piedāvātas Begai pilsētā. Visas šīs ēkas bija iegādājušies investori pirms sešiem gadiem, un joprojām šīs ēkas ir pilnīgi brīvas.

2

Pilsētas centrs tika izbūvēts tā, lai iedzīvotāji varētu strādāt šajā pašā pilsētā, neizbraucot no tās ārā, iedomājaties cik fantastiski tas ir ?

3

Lielākā daļa investoru, kas iegādājās šos īpašumus cerēja, ka īpašuma pieaugs, lai to ieguldījums atmaksātos ilgtermiņā.

4

Ķīnas pilsoņi nevar ieguldīt savu naudas ārzemēs, tāpēc ļoti daudzi iegulda nekustamajos īpašumos, kā drošības variants savai bagātībai. Tas nav nekas neparasts, jo šeit ir ļoti daudz vietas, kur tiek būvēti debesskrāpji, iepirkšanās centri, lielceļi un parki, bet nav cilvēku, kas tur dzīvotu.

Iemesls ir pavisam vienkāršs – Vietas, kur tiek celti šie īpašumi ir pārāk tālu no plaukstošās tautsaimniecības un attīstīto zonu vietām padarot šīs vietas par neizdevīgām.

5

Daži no cilvēkiem, kas investējuši šajos īpašumos ir darba ņēmēji, kuriem vispārīgi nav daudz naudas. Šie cilvēki bija glabājuši nauda no trijām paaudzēm, lai varētu iegādāties šos īpašumus, taču viņiem nav iespējas pārvietoties uz saviem darba reģioniem, un arī nav neviena, kas pirktu šos īpašumus.

6

Galvenokārt tas ir tāpēc, ka šie īpašumi ir sēdējuši neapdzīvoti pēdējos sešus gadus. Vienozīmīgi ir skaidrs, ka šīm mājām atkal būs nepieciešamas apkopes, jo daudzas no tām jau brūk kopā, rezultātā tas viss sanāk ļoti dārgi. Daži cilvēki uzskata, ka šīs villas ir brīvas jo tajās neviens nedzīvo, taču citi ir teikuši, ka šī modernizācija Ķīnā ir “vislielākā urbanizācija” pasaulē, jo kāds jebkad ir redzējis. Šie paši cilvēki uzskata, ka neapbūvētās teritorijas kļūst par plaukstošām lielpilsētas pilsētām, kur lielākajā daļā, iznākums ir tieši tāds pats.

7

Šajā pilsētā pilnībā ir izbūvēta infrastruktūra, bet kā redzams neviens cilvēks neatrodas uz šīm ielām.

8

Piemājas upītes un baseini bija pats dārgākais šajos īpašumos, dažas no tām tika iegādātas, taču īpašnieki nespēj atļauties tur dzīvot, jo summas ir pietiekoši lielas, kuras jāmaksā par uzturēšanu, viņi visi cer, ka atradīsies pircējs, kas pārpirks īpašumus.

9

Kaut arī daļa investoru ir atpelnījuši ieguldīto naudu, to noteikti nevar attiecināt uz Ķīnas civiliedzīvotājiem. Ķīnas nozares būvniecības nozare nodarbina simtiem tūkstošu strādnieku, bet tajā pašā laikā daudzi cilvēki ir spiesti pamest savas mājas un savu zemi, lai šo vietu padarītu par jaunu pilsētu, taču pats muļķīgākais ir tas, ka šajās ēkās neviens nedzīvo, vai spējat iedomāties?

Viens vietējais teica : “Tas ir neprāts – cilvēkus izdzen no viņa zemes, uzceļ ēkas, bet tās stāv tukšas!”

Grūti iedomāties, valstī kurā dzīvo 1,3 miljardu iedzīvotāju, bet šādas pilsētas paliek tukšas un nepadzīvotas?
Šajās vietās, varētu izmitināt tūkstošiem cilvēku, taču bizness paliek bizness.

You may also like...