Tas, Ko Vectēvs Viņiem Atstāja, Pirms Vairāk Kā 50 Gadiem Ir Vienkārši Neticami… Un Vairāk Kā 15 Miljonus Vērts

Mēs esam ļoti ziņkārīgi un šī iemesla dēļ mēs mīlam pētīt un atklāt, mums patīk ienirt pasaules nezināmajās vietās un atklāt ko tās slēpj. Ar moderno tehnoloģiju palīdzību ir daudz vieglāk atklāt šos noslēpumus. Pateicoties mūsu dabas dotajai ziņkārībai un modernajām tehnoloģijām, mēs esam, diezgan, pārliecināti, ka esam atklājuši gandrīz visu pasauli.

Tas ir diezgan iedomīgi, jo visapkārt ir noslēpumi kuri vēl gaida, lai tiktu atklāti un kad kāds tiek atklāts mēs jūtamies ļoti pacilāti. Šāds stāsts norisinājās kādā fermā, Francijā kur divi brāļi atrada kaut ko kas viņiem lika justies ļoti, ļoti pacilāti. Viņu stāsts sākas pirms 50 gadiem ar Roģeru Bailonu.

1

Roģers Bailons bija ļoti veiksmīgs uzņēmējs transporta industrijā, viņa sapnis bija savākt labāko pirms kara automobiļu kolekciju pasaulē. Atjaunot tos un izvietot muzejā, lai visa pasaule tos var apskatīt.

2

Bailona kolekcija sākās viņa veiksmes augstākajā punktā, 1950. gadā. Viņš atjaunoja automobili ar kuru piedalījās auto šovā un no tā viņa mīlestība pret automobiļiem tikai auga.

3

Nākamo gadu laikā viņš bija iegādājies vairāk kā 120 retu automobiļu. Daži no šiem auto pat bija ar īpašu vēsturi.

4

Viens no šiem auto (Talbot-Lago T26 kabriolets) bija piederējis Ēģiptes karalim Farukam. Cits auto (Ferāri 250 GT) bija redzams Holivudas filmās ar tādiem aktieriem un aktrisēm kā Džeina Fonda un Šērlija Maklaina.

5

Viņš nebija domāji, ka viņa bizness varētu izjukt un bagātība pazust, bet, par nelaimi, tieši tā tas notika.

6

Viņš bija spiests pārdot daļu savas kolekcijas un apturēt pārējo automobiļu restaurāciju. Atlikušie auto tika izvietoti speciālās ēkas uz ģimenes fermas. Attēlā redzamais Mazerati ir viens no trim pasaulē.

7

Viņš ļoti lepojās ar savu kolekciju , tāpēc katra automobiļa dokumenti bija ļoti precīzi, lai saglabātu to vēsturi un vērtību.

8

Par nelaimi, viņa kaislība uz šiem auto nebija kaut kas ko viņš dalīja ar savu dēlu, kurš atstāja šos auto aizmirstībā. Roģers Bailos aizgāja mūžībā pirms kāda laika un viņa dēls devās aizsaulē pirms gada, atstājot šo kolekciju ar ļoti miglainu nākotni.

9

Bailona mazbērni tika informēti, ka viņi ir mantojuši īpašumus un vēl dažas lietas. Viņi ieradās ģimenes fermā un viņiem atkārās žokļi. Viņiem nebija ne jausmas, ka kolekcija vēl ir saglabājusies un ir viņiem nodota. Viņiem nebija ne jausmas ko ar to darīt.

10

Viņi sazinājās ar auto muzeju un palūdza novērtēt šo kolekciju.

11

Vērtētāji ieradās un bija šokā. Šī bija kā paradīze auto entuziastam. Viņi redzēja automobiļus par kuru esamību bija tikai dzirdējuši.

12

Apskatot visus auto, izstaigājot šķūņus un piebūves, viņi novērtēja, ka mazdēlu mantojums ir vērts vairāk kā 15 miljoni dolāru! Viens no vērtētājiem paziņoja,

13

“Šīs dusošās skaistules ir tērptas aizgājuša laika dārgumā. Šāda kolekcija nevar neieinteresēt auto mīļus, tāpat kā mākslas un vēstures entuziastus. Nekur, pasaulē, vairs netiks veikts šāds atradums.”

14

Katram no šiem auto ir īpaša vēsture darot tos unikālus. Tos uzskatīja par zudušiem, līdz šim. Pasaules retāko auto kolekcija, un mazdēli pat nezināja ka tā pastāv.

15

Neticami rets Talbot Lago T26 ar cieto jumtu.

16

Šeit ir Talbot Lago T26 kabriolets.

17

Mazdēliem nav zināšanu vai laika, lai šos auto, pienācīgi, atjaunotu. Tāpēc viņi ir izlēmuši tos visus nodot uz izsoli, lai atrastu tiem pienācīgus saimniekus.

18

Visi šie auto, kopā, tiek vērtēti ap 12 miljoni eiro jeb 15 miljoni dolāru.

19

Nekad neesmu redzējis tik daudz lielisku un retu auto vienā kolekcijā. Roģers Bailons saglabāja šos auto un dokumentēja to vēstures perfekti.

20

Ņemot vērā, ka šie auto tika glabāti šķūņos un atvērtās ēkās, dažu bojājumi ir ļoti lieli. Tie auto kurus nevarēs atjaunot tiks pārdoti detaļās.

21

Daži auto, tāpat kā gleznas un skulptūras, ir mākslas darbi kuri ir mākslinieku radīti. Ne tikai to mehānika, bet arī to vizuālais izskats attēlo vēstures gaitu.

22

Māte daba bija sākusi šos auto pilnība pārņemt. Daži auto tika atrasti pilnībā aizauguši. Tie tika atrasti tieši laikā.

23

Metjū Lamoure un Pjērs Novikvs. Šie ir eksperti, kas atklāja šos dārgumus un vadīs izsoli. Pēc viņu smaidiem jūs redzat, ka šis ir tas iemesls kas lika viņiem pievērsties šim darbam. Tiešām – vienreizējs atradums.

Lūk šī vēstures mantojuma video

Vai esat ko tamlīdzīgu redzējuši? Kolīdz redzēju šo stāstu man skudriņas noskrēja pār muguru. Šis ir vienreizējs atradums ar milzīgu vēsturi un intrigu tam klāt. Iedomājieties kādus stāstus šie auto spētu izstāstīt. Esmu ļoti priecīgs, ka šī kolekcija tika atrasta un nu dosies pie jauniem saimniekiem kur saņems rūpes kuras tik ļoti ir nepieciešamas. Šie auto pārstāv vēsturi un mākslu, tie ir jāsaglabā mūsu nākotnei.

You may also like...