Viens Pret Miljardu – Mazs Sunītis Izkrīt No 14 Stāva Balkona – Iekrīt Rokās Svešiniekam Un Izdzīvo

Teds bija savā dzīvoklī un darīja ierastos darbus, nemaz neiedomājoties, ka pēc brīža izglābs maza sunīša dzīvību. Teds darot savus ierastos darbus vienkārši paskatījās ārā pa savu logu un ieraudzīja, ka pretējā mājā, starp balkona bargām burtiski pa pusei karājas nabaga sunītis.

Teds ne mirkli nedomājot, cik vien ātri izskrēja ārā, nenojauzdams, ka tūlīt izglābs suņuka dzīvību.

Teds bija nonācis pie pretējās mājas un skatījās uz augšu. Viņš recēja, ka bezspēcīgajā situācijā nonākušais sunītis saviem spēkiem nespēja tikt atpakaļ uz balkona. “Es paskatījos uz suņuku un viņš paskatījās uz mani, tas ir neticami bet augstums kāds mūs šķīra bija milzīgs, tas izslīdēja no margām un burtiski pēc divām sekundēm tas bija manās rokās, es biju tik apjucis”, stāsts Teds. Viņš nekavējoties veda sunīti uz suņu klīniku, pārbaudīt vai tas no trieciena nav ko lauzis.

Ārsti bija šokā, bet sunītim viss bija pilnībā kārtībā.

2caaf7b6086e6339d4f85973050e41630fdae58cdc984ea286e231482703b18d_large
Pēc tam pateicoties citu cilvēku palīdzībai, tika noskaidrots suņa saimnieks un nodots viņa rokās. Kad saimnieks uzzināja, kas noticis viņš bija šokā un nespēja tam noticēt. Taču pēc visiem zvaniem un ziņu iesaistīšanas, viņš saprata, ka tas nav nekāds joks. Suņa saimnieks no visas sirds pateicās Tedam par viņa sunīša izglābšanu, jo kā apgalvoja ziņu raidījums, iespēja, ka kaut kas tāds var notikt ir viens pret miljardu.

Un neliels atgādinājums, ja jums ir mājdzīvnieks, pārliecināties, ka visi logi un durvis ir ciet, it īpaši ja dzīvojat augstceltnēs, jo dzīvnieki ir ļoti ziņkārīgi un tieši šādos brīžos vēloties apskatīties kas ir ārā pa logu vai balkona margām, gadās , ka suns vai jebkurš cits dzīvnieks zaudē līdzsvaru un notiek, tas kas notiek. Šajā gadījumā stāsts beidzās laimīgi 🙂

You may also like...