Ļoti labi Pazīstamais Dabas vērotājs pārsteidz visu Latviju ar esošajām prognozēm par gaidāmo ziemu!

Vilis Bukšs ir pazīstams Latvijas dabas vides eksperts. Viņš norādījis, ka balta, gara un īpaši auksta ziema būs tas, kas mūs sagaida jau drīzumā, balstoties uz to, kā viņa vārdus interpretē citi eksperti. Tas ir izraisījis strīdus, jo daži uzskata, ka tas ir pretrunā ar viņa ļoti skaidrajām prognozēm.  Tomēr ir vairāki svarīgi punkti, kas jāņem vērā. Viņš sāka, sniedzot augsta līmeņa pārskatu par savām prognozēm, taču, ņemot vērā visus savus pieņēmumus, viņš paskaidroja, kā viņš īsti nonāca pie tieši šāda gala slēdziena. Tāpēc ir pienācis laiks uzzināt par viņa prognozēm un to, kā viņš nonāca pie tām!

Pagājušā gada  19. augustā mērierīces skaidri atspoguļoja, ka pie Viļakas pūta saule un mēreni austrumu vēji. Turklāt tuvākajā laikapstākļu ziņojumā atklājās, ka nokrišņi Viļakas apkaimē pārejot nav bijuši. Turklāt gaisa pēcpusdienas maksimums bija +30 grādi; saulrietā bija +24 grādi. Šobrīd aptuveni +20 grādi, vai pat vēl zemāk.  Slavenais dabas vērotājs Vilis Bukšs ziņo, ka rudens vidū būs sauss un īpaši auksts. Lai gan tas nav pamatots ar zinātniskiem pierādījumiem, Bukšs to apgalvo savā Twitter kontā. Turklāt viņš apgalvo, ka oktobris būs krietni aukstāks par septembri, tomēr kā viņš izanalizēja savu sakāmo par gaidāmo ziemu?

Augustā lielās mitrās dienas un tālākais karstums izraisīja labvēlīgu pīlādžu augšanas vilni. Turklāt viņš atzīmēja, ka dažiem zariem ar krāsainiem ogu ķekariem ir atvērtas ziedu kopas. Tas ir nozīmīgi, jo ar to tas nebeidzas; tika izteikti turpmāki paziņojumi par augusta karstuma vilni. Mēneša vidū iestājās augusta karstuma vilnis, ko labvēlīgi ietekmēja pīlādžu zaros atklātās puķu puduri. Jums jau vajadzētu būt ziņkārīgam par to, ko šī informācija nozīmē un kāpēc tā attiecas uz gaidāmo ziemu. Laiks saprast, ko no viņš tā visa savilka kopā, lai uzzinātu par gaidāmo ziemu.

Prognozes par gaidāmo ziemu, kas balstītas uz plūškoka ziedu, liecina, ka ziema būs ļoti sniegota, auksta un gara.  Viņš 2021. gada augustā prognozēja, ka tas notiks, aplūkojot plūškoku. Arī iepriekšējais pareģojums bija pareizs un tika ievērotas dabas zīmes un ticējumi, tomēr vai tā būs arī šajā ziemā, kur naktīs temperatūra varēšot noslīdēt zem – 30 grādiem?

Jau iepriekš laicīgi tika ziņots, ka šoziem mājokļa apsildīšana izmaksās dārgi. Šobrīd atliek tikai cerēt, ka ziema nebūs tik auksta un gara. Ja prognozes piepildīsies, tas būtu ļoti liels trieciens daudziem iedzīvotājiem.

You may also like...