Valsts Augstākās Amatpersonas jau Steigšus nāk klaja ar ļoti svarīgu paziņojumu iedzīvotājiem!

Valsts prezidents Egils Levits un daudzas citas augsta ranga amatpersonas paziņojušas, ka Krievijas mēģinājums mainīt Ukrainas situāciju ir agresīva un brutāla iejaukšanās citu valstu starptautiskajās lietās. Šāda deklarācija tapusi pēc tam, kad iepriekš iekšlietu ministrs un valsts prezidents Krišjānis Kariņš paziņoja, ka situācija daudziem ir milzīgs un nepatīkams pārsteigums. Ņemot vērā visu, ko ietekmē šis brutālais un neapdomīgais mēģinājums, jāņem vērā svarīgi aizsardzības pasākumi. Tas ir jānorāda, jo tā ir ļoti bīstama darbība, kas attiecīgi ietekmē arī pašus cilvēkus.

Amatpersonas norādījušas, ka Krievijas agresija pret Ukrainu ir diezgan nopietna un arīdzen bīstama visai pārējai pasaulei. Tas ir svarīgi, jo tas ietekmē visas Eiropas drošību, kas ir nopietna problēma. Būtiski ir tas, ka šī agresija ir nepatīkama un negatīva, jo tai ir būtiskas sekas ne tikai ekonomikai, bet vispārējai drošībai. Viņi piebilda, ka NATO ir jārīkojas izlēmīgi, lai atbalstītu alianses flangus visās jomās un turpinātu tos krietni stiprināt.

“Mēs pavisam skaidri aicinām starptautisko sabiedrību rīkoties pavisam atbildīgi un vienpusīgi, lai varētu nodrošināt pēc iespējas stingrākas ekonomiskās sankcijas pret krievijas federāciju un visiem tiem, kuri ir tikuši iesaistīti šajā smagajā un prātam neaptveramā noziegumā.” Atliek vien piebilst, ka pašlaik tam visam ir jābūt acīmredzamam, jo ir jāpatur prātā, ka tuvākajās dienās, nedēļās un pat mēnešos mēs varam sagaidīt vēl daudz un dažādu pavērsienu, jo kopumā situācija Eiropā un pasaulē kļuvusi īpaši saspringta.

Jau pašlaik ir skaidrs, cik ļoti putinam viss ir vienalga. Viņam nerūp nedz cilvēki, nedz viņu īpašumi, karavīri, baznīcas, vēsturiskās vietas un viss pārējais, kuras tiek iznīcinātas līdz pat apakšai, ja ir pagadījies to priekšā. Taču ņemot vērā jau iepriekšējo informāciju, ir vairāk nekā skaidrs, cik brutāls ir viss šis uzbrukums.

Pasaule šobrīd ir noraizējusies par iespēju, ka karš turpināsies vēl gadu. Daudzi pasaules līderi ziņoja, ka tas ir iespējams, neskatoties uz to, ka karš, iespējams, ilgst vairāk nekā vienu gadu. Ja karš neilgs par vienu gadu, cilvēki cer, ka tā nebūs. Tā kā cilvēki ir noguruši no visām pasaules sistēmas problēmām, viņi izmisīgi cer, ka šis karš neturpināsies ilgāk par vienu gadu.

You may also like...