Attīri visu savu ķermeni no Toksīniem! Tas aizņems tikai 2 minūtes un darbosies visu garo mūžu

Kanēlis:
šī saldā, aromātiskā garšviela ir viena no vecākajām. Tā mums sniedz attīrošu iedarbību uz asinsvadiem, iznīcina mikrobus, uzlabo smadzeņu funkcijas un uzlabo zarnu veselību. Kanēlis arī uzlabo cukura līmeņa kontroli asinīs cilvēkiem ar diabētu.

Citrons:
tas ir bagāts ar vitamīniem un minerāliem, kā arī var atrisināt dažādas veselības problēmas. Tas stiprina imūnsistēmu, aizsargā no brīvajiem radikāļiem, kas izraisa vēzi. Papildus tam citronskābe samazina holesterīna līmeni asinīs, asinsspiedienu un novērš kardiovaskulārās slimības.

Medus:
Medum ir pārāk daudz pozitīvu īpašību, tomēr te ir dažas – tas ir bagāts ar vitamīniem, minerāliem, enzīmiem un polifenoliem, tas ir dabisks cukurs, kas novērš nogurumu sporta laikā, tas spēcīgi stimulē imūnsistēmu. Medus antioksidanti un antibakteriālās īpašības var uzlabot gremošanas sistēmas veselību.

Ābolu sidra etiķis:
ja to lieto ikdienā, tas normalizē asinsspiedienu, tas ir bagāts ar etiķskābi, kas novērš paaugstinātu asinsspiedienu. Tādejādi šis etiķis spēj novērst skābumu ķermenī, palīdzot mums cīnīties ar infekcijām.

You may also like...