Būtiskas un ļoti nozīmīgas izmaiņas visiem auto šoferīšiem! Tagad viss būs pavisam savādāk!

Izrādās, ka ļoti liela autovadītāju nemaz nezina jaunāko informāciju par nesenajām izmaiņām, kuras jau ir stājušās spēkā. Laiks atgādināt jaunās izmaiņas, jo tas vienkārši ir jāzina visiem auto vadītajiem. Savā ziņā to jau sen gaidīja daudzi un tagad beidzot tas arī ir ticis paziņots.

Tas nekādā mērā nav saistīts ar lielajām ziņām par to, ka uz Latvijas autoceļiem paradīsies netrafarētas automašīnas. Tajās tagad būšot speciāli ievietotas 360 grādu kameras, kuras fiksēs pilnīgi visus noteikumu pārkāpumus. Lieki piebilst, ka tagad vienkārši sveikā var izprukt nevarēsi.

Tomēr ne par to, tagad ir stāsts! Jau iepriekš tika pavēstīts par to, ka šī gada 25. aprīlī galīgajā lasījumā Latvijas Republikas Saeima apstiprināja jaunos likuma grozījumus Ceļu Satiksmes likumā. Līdz ar to jaunās izmaiņas jau ir spēkā labu laiciņu, tomēr daudzi to nemaz nezina!

Šie jaunie likumo grozījumi Ceļu Satiksmes likumā paredz vairākas izmaiņas. Pagaidām izmaiņas tiekot vērtētas kā pozitīvas, taču vai tā domā pilnīgi visi?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...