Saimniekšovā atklājas ļoti dīvaina informācija par vienu no līgaviņām, kas iepriekš tika noklusēta!

Savas sievas meklēšanā Vitālija sētā ir beigusies pavisam dīvaini un savā ziņā pat neprasti. Saimnieks personīgi paziņoja, ka nevienu no visām meitenēm un ceļojumu patiesībā nevēlas. Taču paliks kopā ar savu līdzšinējo draudzeni Lauru. Pēc viņa pateiktā Lanas mērs bija pilns, meitene atklāja pilnīgi visu, ko domā par vārdu bārstītāju, kurš nemitīgi meloja.

Meitene pēc melīgā Vitālija lēmuma vienkārši izplūda asarās, bet beigās atklājusi, ka raudājusi nejau dēļ tā, ka gribētu Vitāliju, bet vairāk gan, ka vēlējusies vairāk tikt kārotajā ceļojumā, lai to pilnībā izbaudītu.

Viņa paziņoja, ka Vitālijs nemaz nav viņas īstais. Kam tad vajag tādu vīrieti, kurš visu laiku sola dažādas lietas, taču beigās nemaz neizpilda? Viņš bija apsolījis, ka šķirsies no Lauras un brauks ceļojumā ar mani. Ko tik viņš nesasolīja!

Viņa turpināja izteikties : “Priekš kam man tādu tukšu solītāju, kurš vārdu netur. Nekāds baigais skaistulis viņš nemaz nav. Es esmu pārāk skaista un smalka, lai par viņu vispār lietu asaras.”

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...